S&P 500 ^GSPC 5,300.02 -0.09%
Nvidia NVDA $1,135.90 +6.69%
Tesla TSLA $176.70 -1.42%
Alphabet GOOG $177.70 +0.78%
Amazon AMZN $181.77 +0.56%
Microsoft MSFT $428.89 -0.30%
Apple AAPL $189.56 -0.22%
Meta META $477.36 -0.18%

📊🚀 Co warto obejrzeć w tym tygodniu! 🌐💡

Dzień Prezydenta - Poniedziałek: Amerykańska giełda będzie zamknięta!

Walmart $WMT-0.6% Earnings - poniedziałek. Wtorek: Gigant handlu detalicznego Walmart opublikuje swoje zyski! 🛒💰 Jaki będzie ich wpływ na akcje i cały sektor detaliczny?

Home Depot $HD+1.1% Earnings - Wtorek:🏡💼 Jaki będą miały wpływ na sektor budowlany?

Fed FOMC -. Środa: Obserwujmy, w jakim kierunku pójdzie Fed! Chociaż ostatnio rynki nawet nie przejmują się tym, co Fed myśli o obecnej sytuacji. Co pokaże protokół z ostatniego posiedzenia?

Nvidia $NVDA+6.7% Earnings - Wyniki finansowe. Środa: Gigant technologiczny w centrum uwagi! 💻🚀 Czy sprosta wszystkim oczekiwaniom, osiągnie nowe szczyty w nadchodzącym tygodniu, czy też nastąpi dramatyczne ochłodzenie? Jaki będzie wpływ na sektor technologiczny?

Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych - Czwartek: Obserwujemy wskaźniki zatrudnienia! Wyższa liczba wniosków zazwyczaj wskazuje na pogorszenie warunków gospodarczych, podczas gdy niższa liczba może sygnalizować stabilizację lub poprawę na rynku pracy. Jaki będzie wpływ na obawy o wzrost gospodarczy?

PMI dla usług/produkcji - Czwartek: Produkcja i usługi pod lupą! 🛠️📊 Wskaźnik mierzący aktywność w sektorze produkcyjnym danego kraju. Indeks ten zapewnia przegląd stanu i rozwoju sektora produkcyjnego i jest często uważany za jeden z kluczowych wskaźników kondycji gospodarczej. Jakie są wskaźniki rozwoju gospodarczego?

Sprzedaż istniejących domów - Czwartek: Rynek nieruchomości w centrum uwagi! Wskaźnik ten jest śledzony jako ważny wskaźnik gospodarczy i mierzy aktywność na rynku nieruchomości. Jeśli sprzedaż istniejących domów jest wysoka, może to wskazywać na duże zainteresowanie nieruchomościami i ogólnie pozytywny klimat gospodarczy. Jaki będzie wpływ na sektor nieruchomości?

Wtym tygodniu swoje wyniki opublikuje również wiele REIT-ów, takich jak$O-0.8% $MPW $VICI

Na co warto zwrócić uwagę w nadchodzącym tygodniu?

Miej oko na kluczowe wydarzenia i bądź przygotowany na ciekawe ruchy na rynku! 🌐💹


Super dzięki za podsumowanie, po prostu nie miałem teraz czasu, żeby zrobić je samemu :)

Jeszcze raz, świetne podsumowanie!

Wielkie dzięki!

Nie ma za co, dziękuję :)