S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

📊🚀 Bu hafta ne izlemeli! 🌐💡

Başkanlar Günü - Pazartesi: ABD borsaları kapalı olacak!

Walmart $WMT+0.8% Kazançları - Salı günü: Perakende devi Walmart kazançlarını açıklayacak! 🛒💰 Hisse senetleri ve genel perakende sektörü üzerindeki etkisi ne olacak?

Home Depot $HD-0.5% Kazançlar - Salı günü:🏡💼 İnşaat ve konut yapım sektörü üzerindeki etkisi ne olacak?

Fed FOMC -. Çarşamba:Fed'in ne yöne gittiğini görmek için izleyelim ! Gerçi son zamanlarda piyasalar Fed'in mevcut durum hakkında ne düşündüğünü umursamıyor bile. 🏦📈 Son toplantı tutanakları neler ortaya çıkaracak?

Nvidia $NVDA+2.6% Kazançları - Çarşamba: Teknoloji devi spot ışıklarının altında! 💻🚀 Tüm beklentileri karşılayacak, önümüzdeki hafta yeni zirvelere ulaşacak mı, yoksa dramatik bir soğuma mı olacak? Teknoloji sektörü üzerindeki etkisi ne olacak?

İşsizlik başvuruları - Perşembe: İstihdam göstergelerini izliyoruz! 👥📉 Daha yüksek sayıda başvuru genellikle ekonomik koşullarda bir bozulmaya işaret ederken, daha düşük bir sayı işgücü piyasasında istikrar veya iyileşmeye işaret edebilir. Ekonomik büyüme endişeleri üzerindeki etkisi ne olacak?

Hizmetler/İmalat PMI - Perşembe günü: İmalat ve hizmetler büyüteç altında! 🛠️📊 Bir ülkenin imalat sektöründeki faaliyeti ölçen bir gösterge. Bu endeks, imalat sektörünün durumu ve gelişimi hakkında genel bir bakış sağlar ve genellikle ekonomik sağlığın temel göstergelerinden biri olarak kabul edilir. Ekonomik kalkınma göstergeleri nelerdir?

Mevcut konutların satışı - Perşembe: Emlak piyasası odak noktasında! 🏠💼 Bu gösterge önemli bir ekonomik gösterge olarak takip edilir ve emlak piyasasındaki faaliyeti ölçer. Mevcut evlerin satışlarının yüksek olması, gayrimenkule olan ilginin güçlü olduğunu ve genel olarak olumlu bir ekonomik iklimin var olduğunu gösterebilir. Gayrimenkul sektörü üzerindeki etkisi ne olacak?

Bu hafta ayrıca , $O-0.2% $MPW $VICI gibibirçok GYOsonuçlarını açıklayacak.

Önümüzdeki hafta neleri izleyeceksiniz?

Önemli olayları takip edin ve ilginç piyasa hareketlerine hazırlıklı olun! 🌐💹


No comments yet