S&P 500 ^GSPC 5,303.27 +0.12%
Nvidia NVDA $924.79 -1.99%
Tesla TSLA $177.58 +1.57%
Alphabet GOOG $177.29 +1.06%
Amazon AMZN $184.70 +0.58%
Meta META $471.91 -0.28%
Microsoft MSFT $420.21 -0.19%
Apple AAPL $189.87 +0.02%

3 akcje, które prawdopodobnie odnotują wzrost podczas boomu turystycznego

Róbert Cibor
13. 5. 2024
5 min read

Zbliża się szczyt sezonu wakacyjnego, a firmy z sektora turystycznego już przygotowują się na spodziewany wzrost popytu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej trzem firmom, które nie tylko zwiększają zadowolenie klientów poprzez strategiczne inwestycje, ale także chcą osiągnąć znaczny wzrost przychodów. Jakie są ich kluczowe strategie na nadchodzące miesiące?

Wraz ze zbliżającym się letnim sezonem turystycznym i oczekiwanym wzrostem liczby pasażerów, spółki te mogą znajdować się u progu interesujących możliwości inwestycyjnych, które mogą przynieść nam, inwestorom, atrakcyjne zwroty.

Ryanair $RYAAY-0.7%

Ryanair, wiodąca tania linia lotnicza Irlandzka linia lotnicza, która niedawno ogłosiła znaczną ekspansję, planując dodanie 169 nowych tras. 169 nowych tras. Dzięki temu łączna liczba tras w Europie i Afryce Północnej wzrośnie do ponad 2600. Rozszerzając swoją sieć połączeń, Ryanair nie tylko umacnia swoją pozycję, ale także otwiera nowe możliwości dla podróżnych poszukujących niedrogich lotów. niedrogich lotów, pozwalając firmie lepiej konkurować w szybko zmieniającej się branży lotniczej.

RYAAY
$125.59 -$0.83 -0.66%
Fair Price: $074.43
Hkswuj: 6.03%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

W odpowiedzi na swoje plany ekspansji i wyniki, Ryanair informuje o silnym wzroście i odporności pomimo wyzwań stojących przed branżą lotniczą. Firma stwierdziła, że spodziewa się zobaczyć wzrost liczby pasażerów o 6% w porównaniu do ubiegłego roku, przy czym całkowita liczba pasażerów ma osiągnąć około 10 milionów. Wzrost ten jest wspierany przez udaną strategię marketingową i rozszerzoną ofertę połączeń, co pozwala Ryanairowi utrzymać przewagę konkurencyjną w sektorze tanich lotów.

RYAAY
$125.59 -$0.83 -0.66%

Ryanair aktywnie inwestuje w swoją flotę i ulepszenia usług, aby zmaksymalizować wydajność i zadowolenie klientów. Plany zakupu nowych, energooszczędnych bardziej wydajnych samolotów i rozszerzyć swoją działalność na nowe regiony, takie jak Maroko, gdzie firma planuje połączyć 11 różnych miejsc docelowychsygnalizują ambicję Ryanair, by stać się jeszcze silniejszym globalnym graczem.

Booking.com $BKNG-0.7%

Booking.com, dominujący gracz na rynku usługi rezerwacji podróży online, kontynuuje swój rozwój, odnotowując 9% wzrost liczby rezerwacji w pierwszym kwartale tego roku. Łączna liczba rezerwacji w pierwszym kwartale wyniosła imponujące 297 milionówco świadczy o sile i popularności platformy wśród podróżnych na całym świecie. Przy 89% przychodów generowanych poza Stanami Zjednoczonymi, firma z powodzeniem wykorzystuje wzrost globalnego popytu na podróże, wspierając swoją strategię ekspansji na rynki międzynarodowe.

BKNG
$3,708.35 -$26.66 -0.71%
Fair Price: $7,836.20
Iosqloce: 4.57%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

W pierwszym kwartale 2024 r. wartość brutto rezerwacji podróży osiągnęła 43,5 mld USD, co przekroczył oczekiwania analityków i odzwierciedla rosnące zaufanie do potencjału firmy. Skorygowany zysk przed odsetkami, opodatkowaniem, amortyzacją (EBITDA) wzrósł do 968 mln USD, znacznie powyżej szacunków rynkowych na poziomie 718,6 mln 718 mln USD. Wyniki te doprowadziły do wzrostu ceny docelowej akcji.

BKNG
$3,708.35 -$26.66 -0.71%

Biorąc pod uwagę silną pozycję i udany pierwszy kwartałBooking.com planuje dalsze inwestycje w technologię i usługi, aby poprawić doświadczenia użytkowników i rozszerzyć swoją ofertę. Firma spodziewa się, że liczba rezerwacji rok do roku wzrośnie o 4-6%podczas gdy rezerwacje podróży brutto mają wzrosnąć o 3-5%, odzwierciedlając stały trend wzrostowy i solidne perspektywy na nadchodzący okres, zwłaszcza w miarę zbliżania się do szczytu sezonu turystycznego. szczyt sezonu turystycznego.

MakeMyTrip $MMYT+2.1%

MakeMyTrip, wiodący wiodąca indyjska platforma odnotowała znaczący wzrost w wynikach za pierwszy kwartał tego roku. Firma poinformowała, że wartość jej rezerwacji brutto osiągnęła 2 miliardy dolarów, co stanowiło rok do roku wzrost o 21,7%. Sukces ten jest wspierany przez strategiczne rozszerzenie oferty produktów i usług, w tym biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych i pakietów wakacyjnych, w odpowiedzi na rosnący popyt ze strony indyjskich konsumentów. Przychody firmy wzrosły w tym okresie do 196,7 mln USD, co oznacza wzrost rok do roku o. 37,8 %.

Aby utrzymać przewagę konkurencyjną i odpowiedzieć na dynamiczny rozwój indyjskiego rynku, MakeMyTrip inwestuje w innowacje technologiczne i poprawę doświadczeń użytkowników. Niedawne wprowadzenie nowych funkcji i aplikacji dla telefonów komórkowych umożliwia klientom Łatwiejsze planowanie i rezerwację podróży, przyczyniając się do większej satysfakcji i lojalności klientów. Inwestycje te nie tylko poprawiają doświadczenia klientów, ale także zachęcają do większego zaangażowania użytkowników.

MMYT
$86.50 $1.77 +2.09%

Plany dalszego rozwoju i innowacji w zakresie cyfrowych rozwiązań turystycznych mają na celu zwiększenie wydajności i personalizacji oferty, co powinno przyciągnąć nowych klientów i utrzymać dynamikę wzrostu. Oczekuje się, że wzrost w indyjskim sektorze turystycznym będzie kontynuowany, a środowisko stabilizacji gospodarczej po pandemii stabilizacji gospodarczej po pandemiiMakeMyTrip spodziewa się utrzymania trendów wydajnościowych i umocnienia swojej pozycji w nadchodzących latach. nadchodzących latach.

Zastrzeżenie: Na Bulios znajdziesz wiele inspiracji, jednak wybór akcji i budowa portfela zależy od Ciebie, dlatego zawsze przeprowadzaj dokładną analizę własną.

Źródło.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Przekaż artykuł dalej lub zachowaj go na później.