S&P 500 ^GSPC 5,267.84 -0.74%
Nvidia NVDA $1,037.99 +9.32%
Tesla TSLA $173.74 -3.54%
Apple AAPL $186.88 -2.11%
Alphabet GOOG $175.06 -1.65%
Amazon AMZN $181.05 -1.14%
Microsoft MSFT $427.00 -0.82%
Meta META $465.78 -0.43%

OpenAI Livestream!🌐

Firma OpenAI przedstawiła nam dziś nową funkcję! Podczas pokazu za pośrednictwem transmisji na żywo przedstawili nam aktualizacje swoich produktów. Ta wiadomość wywołała wiele emocji i spekulacji na temat kolejnych wersji tego giganta AI. 🤖💡

Minął ponad rok od wydania GPT-4, a nowa wersja jest bardzo oczekiwana. Ale jednocześnie pojawiają się doniesienia , żeGPT-5 nie jest nahoryzoncie .OpenAI poprostu pracuje nad nowymi innowacjami, aby nas podekscytować! Jak mówi dyrektor wykonawczy Sam Altman: "To nie GPT-5ani wyszukiwanie, ale pracujemy nad nowymi rzeczami, które naszym zdaniem ludzie pokochają!". Według opublikowanych informacji, powinna to być funkcja, która ma być w stanie konkurować z wyszukiwarką Google firmy Alphabet. 💫

Wraz z tym pojawia się dziś coś zupełnie nowego, GPT-4o. Ten nowy flagowy model może przetwarzać dźwięk, wideo i tekst w czasie rzeczywistym. Zobaczmy więc, jak ta wiadomość zostanie odebrana przez ludzi.

Kolejną interesującą i ważną wiadomością jest to, żeApple $AAPL-2.1% sfinalizowało umowę z OpenAI ,aby wprowadzić ChatGPT naiPhone'a! Tojuż spora liczba urządzeń , do których trafiOpenAI.

Czy ktoś śledzi wiadomości dotyczące sztucznej inteligencji? Co sądzisz o przyszłości OpenAI, firmy , w którąMicrosoft $MSFT-0.8% zainwestował ponad miliard dolarów w2019 roku i dzięki temu ma dostęp do wszystkich wiadomości? 📅🚀


Też obserwuję, ale czekam z zapisaniem się do jakiegoś modelu, bo tak jak piszesz graczy jest więcej. To jednak dobrze, bo rywalizacja sprzyja dążeniu do bycia najlepszym, ciekawe dokąd to zaprowadzi.

Nie wybrałem jeszcze ulubionego i czekam, aż zobaczę wszystkie funkcje.

Już zastanawiam się nad subskrypcją ChatGPT w tym tygodniu, 20$ nie jest złe i przynajmniej na okres próbny przez miesiąc.

Świetnie, oglądałem to wczoraj i nie mogę się doczekać, aby to wypróbować😁

Nowe funkcje są naprawdę najlepsze! Absolutne szaleństwo, ciekawe jak daleko to zajdzie. W połączeniu z robotem Muska, każdy będzie mógł mieć przyjaciela, jeśli oczywiście będzie go na to stać.

Wypróbowałem go wczoraj i dobrze się bawiłem, ale tylko przez chwilę.