S&P 500 ^GSPC 5,303.27 +0.12%
Nvidia NVDA $924.79 -1.99%
Tesla TSLA $177.58 +1.57%
Alphabet GOOG $177.29 +1.06%
Amazon AMZN $184.70 +0.58%
Meta META $471.91 -0.28%
Microsoft MSFT $420.21 -0.19%
Apple AAPL $189.87 +0.02%

3 akcje z indeksu S&P 500, które są niedowartościowane o ponad 20%

Marcin Wilk
16. 5. 2024
5 min read

Początek 2024 r. przyniósł interesujące wiadomości o trzech spółkach z indeksu S&P 500, które wydają się być niedowartościowane o ponad 20%. Strategiczne posunięcia, wraz z pozytywnymi wynikami finansowymi, sugerują, że firmy te nie tylko potrafią dostosować się do wyzwań, ale także mają zdolność przewidywania i reagowania na przyszłe zmiany rynkowe. Może to zachęcić inwestorów do dalszego zbadania tych akcji, ponieważ ich obecne wyceny rynkowe mogą nie odzwierciedlać ich prawdziwego potencjału.

Jedna z tych spółek koncentruje się na rozszerzaniu asortymentu produktów i ulepszaniu sieci dystrybucji, co powinno zwiększyć ogólną sprzedaż. Druga spółka niedawno poinformowała o znacznej poprawie marż operacyjnych i zysku netto, co sugeruje, że jej strategia zaczyna przynosić efekty. Trzecia firma, która tradycyjnie opierała się na jednej konkretnej branży, obecnie inwestuje w innowacje technologiczne.

Brown-Forman $BF-B-0.5%

Brown-Forman, główny gracz na rynku napojów alkoholowych, jest znany z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, które obejmują niektóre z najbardziej znanych marek, takich jak Jack Daniel's, Old Forester i Korbel. Firma doświadczyła pewnej zmienności wyników finansowych w minionym okresie, odzwierciedlając zmienne warunki rynkowe. W pierwszym kwartale 2024 r. firma odnotowała przychody w wysokości 947 mln USD, co stanowi niewielki spadek o 1% w porównaniu z rokiem poprzednim. Niemniej jednak zysk netto znacznie wzrósł, osiągającosiągając 190 mln USD, co stanowi 10% wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Oprócz wyników finansowych, Brown-Forman wyróżnił się w swojej strategii innowacji i rozwoju nowych produktów. Firma niedawno rozszerzyła swoją linię produktów o nowe smaki i edycje specjalne. nowe smaki i edycje specjalne, co pomaga utrzymać zainteresowanie konsumentów i wzmacnia jej pozycję. Na przykład nowe produkty w kategorii koktajle gotowe do spożycia (RTD) cieszą się dużym zainteresowaniem, co jest zgodne z rosnącym trendem spożywania alkoholu w łatwo dostępnym formacie. Te innowacyjne kroki nie tylko odzwierciedlają zdolność firmy do reagowania na zmiany w preferencjach konsumentów, ale także służą jako kluczowy czynnik długoterminowego wzrostu.

BF-B
$48.47 -$0.22 -0.45%

Oprócz innowacji produktowych, Brown-Forman koncentruje się również na ekspansji na nowe rynki i wzmacnianiu globalnej sieci dystrybucji. Na przykład w ubiegłym roku firma rozszerzyła swoją obecność w Azji i Ameryce Południowej. w Azji i Ameryce Południowej, przyczyniając się do 5% wzrostu ogólnej sprzedaży międzynarodowej. Ta geograficzna dywersyfikacja geograficzna pomaga firmie zmniejszyć ryzyko związane z wahaniami na poszczególnych rynkach i wzmacnia jej globalną pozycję.

General Motors $GM-0.2%

General Motors, jeden z wiodących producentów samochodówopublikował niedawno pozytywne wyniki za pierwszy kwartał 2024 r., które wskazują na dobrą kondycję firmy w branży. Przy przychodach sięgających 43 miliardów dolarów, co stanowi wzrost o 7,6% w porównaniu z rokiem poprzednim, GM potwierdza swoją zdolność do dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych. Dochód netto spółki w tym okresie wzrósł o 24,4% do 2,98 mld USD, demonstrując skuteczność swojej strategii i operacji. Te pozytywne liczby doprowadziły do korekty prognozy całkowitego zysku netto na 2024 r., Który obecnie szacowany jest na 10,8 mld USD.

GM
$45.76 -$0.11 -0.24%
Fair Price: $65.29
Fmxrpz: 31.13%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

General Motors aktywnie reaguje na rosnący popyt na pojazdy elektryczne (przy jednoczesnym utrzymaniu silnej linii pojazdów z spalinowych (W rezultacie GM nie tylko pozostaje konkurencyjny, ale także ugruntował silną pozycję w szybko rozwijającym się segmencie pojazdów elektrycznych. Znaczącym kamieniem milowym było wprowadzenie kilku nowych modeli pojazdów elektrycznych, które zostały zaprojektowane z myślą zarówno o zarówno osobistych, jak i komercyjnych i komercyjne potrzeby klientów.

GM
$45.76 -$0.11 -0.24%

Strategia firmy na nadchodzące lata wyraźnie koncentruje się na dalszej integracji zaawansowanych technologii i wzmacnianiu jej pozycji w segmencie pojazdów elektrycznych. Software zdefiniowanej programowo floty. General Motors planuje również bezpiecznie wznowić działalność swojej spółki zależnej Cruise. spółki zależnej Cruise, która specjalizuje się w pojazdach autonomicznych. Z tym planem wiąże się nadzieja na zwiększenie marż i przepływów pieniężnych, co powinno dodatkowo wzmocnić stabilność finansową spółki.

Delta Air Lines $DAL+0.4%

Delta Air Lines, jedna z wiodących linii lotniczych w Stanach Zjednoczonych, ogłosiła niedawno wyniki za pierwszy kwartał 2024 r., które pokazują ożywienie na rynku lotniczym po pandemii. po pandemii. W pierwszym kwartale tego roku firma odnotowała przychody w wysokości 13 miliardów dolarów, co stanowi wzrost o 7% w porównaniu z rokiem poprzednim. To dodatnia sprzedaż jest wynikiem wznowionego popytu na podróże lotnicze i bardziej efektywnego zarządzania operacjami.

DAL
$52.70 $0.19 +0.36%
Fair Price: $08.54
Cgwezj: 97.41%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

W ramach strategii mającej na celu poprawę usług i rozszerzenia zasięgu Delta Air Lines zainwestowała w modernizację swojej floty i rozwój nowych tras, szczególnie na trasach międzynarodowych. Operacje rozpoczęły się w pierwszym kwartale 2024 r. nowe loty do Azji i zwiększyły częstotliwość lotów do Europy, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże międzynarodowe. Ponadto firma ogłosiła plany dodania 50 nowych samolotów do swojej floty w ciągu najbliższych dwóch lat, co powinno poprawić jej wydajność operacyjną i obniżyć ogólne koszty operacyjne.

DAL
$52.70 $0.19 +0.36%

Delta Air Lines ciężko pracuje również nad poprawą jakości obsługi klienta, co jest kluczem do utrzymania konkurencyjności. Firma niedawno zaktualizowała swoje platformy cyfrowektóre obejmują nowe funkcje dla odprawy online i spersonalizowane opcje podróży, które ułatwiają klientom planowanie i zarządzanie podróżami. Dzięki tym innowacjom i lepszym wynikom operacyjnym, Delta Air Lines spodziewa się utrzymać pozytywny trend wzrostowy. trend wzrostowy i umocnić swoją pozycję jednej z wiodących linii lotniczych na świecie.

Zastrzeżenie: Na Bulios znajdziesz wiele inspiracji, ale wybór akcji i budowa portfela zależy od Ciebie, więc zawsze przeprowadzaj dokładną analizę we własnym zakresie.

Źródło.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Przekaż artykuł dalej lub zachowaj go na później.