3 akcje spółek z sektora bankowości cyfrowej z potencjałem wzrostu do 120%

Czy jesteś zainteresowany potencjałem trzech firm w świecie bankowości cyfrowej? W tym artykule przyjrzymy się, jak trzy firmy zmieniają zasady gry poprzez strategiczne dostosowanie się do stale zmieniającego się rynku. Dowiedz się, w jaki sposób każda z tych firm rozwija usługi finansowe. W rzeczywistości ich akcje mogą odnotować znaczny wzrost w najbliższej przyszłości.

Przyjrzymy się, w jaki sposób każda z tych firm przenosi tradycyjną bankowość do sfery cyfrowej, a także omówimy strategie i innowacje technologiczne, które próbują wdrożyć.

AllyFinancial $ALLY+0.8%

Ally Financial, główny gracz w bankowości cyfrowej i usługach finansowych, wykazuje stały wzrost i innowacyjne podejście w tym roku. Firma, która jest szczególnie znana z pożyczek samochodowych, odnotowała wzrost wartości rynkowej swoich akcji o ponad 14 % od początku roku, znacznie powyżej powyżej średniej indeksu S&P 500. Wzrost ten jest wspierany przez solidne wyniki finansowe i rosnące zaufanie inwestorów.

ALLY
$40.05 $0.30 +0.75%
Fair Price: $90.03
Rgfxjf: 60.02%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

W I kwartale 2024 r. Ally Financial dodała 103 000 nowych klientów, zwiększając łączną liczbę klientów do 3,1 mln. Wzrost ten odzwierciedla silną markę i skuteczny marketing, który przemawia do szerokiego grona klientów. Ally odnotowała również wzrost depozytów detalicznych do poziomu 145 mld USDo 2,9 mld USD więcej niż rok wcześniej. Ten wzrost depozytów wskazuje na wysoki poziom zaufania i satysfakcji wśród klientów.

ALLY
$40.05 $0.30 +0.75%
Target Price
44.75 (+11.74% Upside)

Ally Financial niedawno zmieniło kierownictwo, co może sygnalizować nowy kierunek i podejście do innowacji. Michael Rhodesnowy dyrektor generalny, ma bogate doświadczenie w branży usług finansowych i oczekuje się, że wniesie nowy impuls do wzrostu i rozwoju firmy. Dzięki jego przywództwu i ciągłemu skupieniu się na postępie technologicznym i zadowoleniu klientów, Ally Financial ma potencjał, aby utrzymać swoją konkurencyjną pozycję.

SoFi Technologies $SOFI-0.6%

SoFi Technologies, znana z innowacyjnej platformy w zakresie finansach osobistych, może stanowić interesującą okazję dla inwestorów poszukujących spółek z potencjałem w bankowości cyfrowej. W I kwartale 2024 r. spółka odnotowała przychody w wysokości 908 mln USD, co stanowiło rok do roku wzrost o 49%. Firma spodziewa się, że całkowite przychody w 2024 r. wyniosą 2,41 mld USD, co oznaczałoby niewielki spadek w porównaniu z poprzednim rokiem.

SOFI
$6.42 -$0.04 -0.62%
Fair Price: $9.37
Acwihd: 44.26%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

W ramach swoich długoterminowych strategii SoFi aktywnie pracuje nad dywersyfikacją źródeł przychodów. Niedawne korekty w zarządzaniu i podejściu do ryzyka spowodowały zmniejszenie zależności od tradycyjnych produktów kredytowych. produktach kredytowych. Spółka prognozuje, że jej przychody z pożyczek w 2024 r. wyniosą spadną o 5% do 8% w porównaniu do poprzedniego roku. Odzwierciedla to strategiczne przesunięcie w kierunku bardziej stabilnych i mniej zmiennych źródeł przychodów.

SOFI
$6.42 -$0.04 -0.62%
Target Price
9.8 (+52.65% Upside)

Baza klientów SoFi rośnie z każdym kwartałem, co może być zachęcającym sygnałem dla inwestorów. W I kwartale tego roku firma pozyskała ponad 500 000 nowych aktywnych użytkowników zwiększając łączną liczbę klientów do ponad 3 mln. Wzrostowi liczby klientów towarzyszą rosnące depozyty, co wskazuje na rosnące zaufanie do usług firmy. Dzięki rosnącej bazie klientów i strategii dywersyfikacji, SoFi może zaoferować długoterminowy i zrównoważony wzrost.

Block $SQ-1.0%

Block, wcześniej znana jako Square, to firma zajmująca się technologiami finansowymi, która koncentruje się na usługach płatniczych i bankowych. W swoim najnowszym raporcie o zyskach za I kwartał 2024 r. Block odnotował przychody w wysokości 5,9 mld USD, przewyższając szacunki analityków o 130 mln USD. szacunki analityków o 130 mln USD. Wzrost ten był w dużej mierze napędzany udanymi wynikami aplikacji Cash App, której zysk brutto wzrósł o 25% do 1,26 mld USD w porównaniu z poprzednim rokiem.

SQ
$61.90 -$0.60 -0.96%
Fair Price: $01.73
Pshzqt: 68.83%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Oprócz imponującego wzrostu przychodów, Block może pochwalić się również znaczną poprawą w swoich zyskach. Skorygowany zysk na akcję wyniósł 85 centów, czyli o 13 centów więcej niż szacunki Wall Street. Ten sukces finansowy jest dowodem na to, że Block z powodzeniem przekształca swoją działalność biznesową, aby dostosować się do zmieniających się trendów konsumenckich i technologicznych.

SQ
$61.90 -$0.60 -0.96%
Target Price
158.46 (+155.99% Upside)

Strategiczny rozwój Block obejmuje nie tylko wzmacnianie istniejących produktów, ale także inwestowanie w nowe technologie. Przy ciągłym zainteresowaniu ich ekosystemem płatności i usługami finansowymi, Block koncentruje się na zwiększaniu swojej pozycji rynkowej poprzez innowacje i rozwój produktów. Firma podkreśla, że jej głównym priorytetem pozostaje rozwój Cash App i innych usług bankowych, które oferują kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Zastrzeżenie: Na Bulios znajdziesz wiele inspiracji, jednak wybór akcji i budowa portfela zależy od Ciebie, dlatego zawsze przeprowadzaj dokładną analizę.

Źródło.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.

No comments yet
Timeline Tracker Overview