📅 Přináším přehled zajímavých událostí, které nás čekají v nadcházejícím týdnu!

Zde jsou shrnuty události, které budu sledovat: 

🌐Pondělí: Výsledky Palo Alto Networks $PANW-0.8%. Začnu týden s výsledky jednoho z lídrů v oblasti kybernetické bezpečnosti, který je oznámí po uzavření trhů společně se společností Zoom $ZM-1.3%.

🎤Úterý: Projev ministryně financí USA Yellenové. Její projev může přinést důležité informace o budoucí fiskální politice a ekonomických výhledech USA.
Začátek konference Microsoft $MSFT-0.5% Build 2024, která bude trvat do čtvrtka. Tato konference je zaměřená na vývojáře, inženýry a IT profesionály, kteří představují nejnovější technologické inovace a nástroje společnosti Microsoft. Velmi zajímavé budou novinky ohledně umělé inteligence.

Výsledky nám před otevřením trhů oznámí společnost Lowe's $LOW+0.4%, která je jedním z největších maloobchodních řetězců v USA specializujícím se na produkty pro domácí zlepšení, stavební materiály a zahradní potřeby.

🏡Středa: Prodej existujících domů. Sledujeme trh s nemovitostmi, který je klíčovým indikátorem ekonomického zdraví. 📄 Fed FOMC Minutes. Zápisy z posledního jednání Fedu nám mohou poskytnout pohled na budoucí směřování měnové politiky.

Earnings: Před otevřením trhů budu sledovat výsledky společnosti Target $TGT-1.7%, to je další významný hráč v maloobchodě.
Po uzavření trhů přijdou ty nejdůležitější výsledky z celého týdne, a to od společnosti Nvidia $NVDA+3.5%, jejich výsledky mohou zásadně ovlivnit celý trh. Výsledky oznámí také společnost Snowflake $SNOW-2.3%, která se specializuje na cloudová datová úložiště a analytická řešení. Umožňuje firmám efektivně spravovat a analyzovat velké objemy dat.

📊Čtvrtek: PMI ve službách / zpracovatelském průmyslu. Index nákupních manažerů poskytuje klíčové informace o ekonomické aktivitě ve službách a výrobě.💼 Počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Tento důležitý ukazatel nám dává přehled o stavu trhu práce.

🏭Pátek: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby. Tento ukazatel nám poskytne přehled o investicích do výroby a celkovém hospodářském vývoji.

Ve čtvrtek ani pátek nemám v plánu sledovat výsledky společností.

Týden je nabitý klíčovými událostmi, které mohou mít výrazný dopad na trhy. Jaké výsledky, nebo zajímavosti budete sledovat v následujícím týdnu?📈


No comments yet
Timeline Tracker Overview