$HIMS+2.9% Dneska opět poskočilo o 30% nahoru. Na vině nejsou výsledky, ale oznámení, že budou nově v nabídce injekce GLP-1, které se užívají k hubnutí a toto odvětví se těší narůstající popularitě, protože obezita tu je a bude a těch obézních lidí je hlavně v USA spoustu.

Já tak uvažuji, že bych využil tohoto nárůstu a z pozice kompletně vystoupil a při nějaké korekci opět nastoupil. Dává Vám to smysl? Co myslíte? Pár držitelů této společnosti mezi námi je, ale odpovědět mi může kdokoliv. :)


O společnosti jsem neslyšel, ale souhlasím s Kryštofem. Za mě fajn si trochu zariskovat a na tomto je to ideální. Tyto akcie čeká růst. Vybrat nahoře a přikoupit při nějaké korekci může být fajn strategie u takových akcií.

Bůh ví, kam to v krátké době půjde...

No, akcie za poslední týdny posílila opravdu velmi výrazně. Už teď se obchoduje “pouze” 25 % pod absolutním vrcholem, což je vlastně dnešní pohyb. Tady záleží na strategii, s jakou jsi do pozice vstupoval. Osobně mi ale nepřijde špatný plán vybrat zisk a potom případně nastoupit znovu. U vrcholu může prodávat hodně lidí. Rúst je teď významný. I když se v dalších letech očekává růst, takové zhodnocení an pozici, jak píšeš v komentáři níže se jen tak nevidí.

Záleží, jak sis to sám nastavil nebo co tě vedlo ke koupi? Jestli šlo o spekulaci, tak bych asi prodal nebo alespoň část odprodal - opačné DCA. Pokud tě firma zaujala a vidíš v ní potenciál, tak nemáš důvod prodávat.

Mám stejnou otázku. Navíc jsem začátečník. A za pár týdnů jsem +61% (+$431).

Timeline Tracker Overview