🖥️Akcie of Palo Alto Networks %6'dan fazla düşüş gösterdi!🌐

Palo Alto Networks $PANW, siber güvenlik konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan şirketidir. Ürünleri ve hizmetleri, kuruluşların ağlarını ve verilerini kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve İnternet'ten gelen saldırılar gibi tehditlerden korumalarına yardımcı oluyor.

PANW
$319.66 -$0.13 -0.04%

Dün piyasalar kapandıktan sonra şirket sonuçlarını bildirdi ve yatırımcılar çok mutlu değildi. Aslında, şirket mevcut ve gelecek dönemler için daha kötü bir görünüm açıkladı ve siber hizmetlere olan talebin yavaşlamasıyla ilgili endişeleri yeniledi.

Bu ılımlı görünüm ,Palo Alto Networkshisselerinin tarihteki en kötü tek günlük düşüşünü yaşadığı Şubat ayındaki bir başka hayal kırıklığı yaratan çeyrek raporunun ardından geldi. CEO Nikesh Arora o zaman yaptığı açıklamada müşterilerin "harcama yorgunluğu." siber güvenlikte. Bu durum, saldırılardaki artışa rağmen müşterilerin bütçelerini azalttığı korkusuna yol açtı. Yavaşlama güvenlik duvarı satışlarında da görülüyor ve diğer ürünlerdeki sorun büyük ve artan rekabet olabilir.

Üçüncü mali çeyrekte toplam satış lar2 milyar dolar olarak gerçekleşti. 15 % Bir önceki yılın aynı dönemindeki 1,7 milyar dolardan, ancak bu 2020' den bu yana en yavaş büyüme .GAAP kazançları ,2023'ün üçüncü çeyreğindeki107,8 milyon dolardan önemli ölçüde art arak278,8milyon dolaroldu .

PANW
$319.66 -$0.13 -0.04%
Fair Price: $169.11
Ueujdyjq: 29.62%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

🔐Rakipler-1.2% arasındaFortinet $FTNT, Check Point $CHKP, Crowd Strike $CRWD-1.2% yer alıyor!

Siz bu şirket hakkında ne düşünüyorsunuz? Yoksa rakiplerden herhangi birini daha mı çok seviyorsunuz?


No comments yet
Timeline Tracker Overview