Vici Properties: REIT z atrakcyjną dywidendą

-Najemcy kapitału: ViciProperties $VICI-0.3% posiada aktywa nieruchomościowe w postaci kasyn i nieruchomości rozrywkowych z najemcami takimi jak Caesar's Entertainment, MGM Resorts i innymi. Dzięki wieloletnim umowom utrzymuje 100% obłożenie.

-Model zysku REIT: Jako fundusz powierniczy inwestujący w nieruchomości (REIT), $VICI-0.3% musi wypłacać inwestorom co najmniej 90% swoich podlegających opodatkowaniu zysków w formie dywidend. Model najmu netto, w którym najemcy płacą za ubezpieczenie, utrzymanie i podatki, czyni spółkę atrakcyjną dla konserwatywnych inwestorów.

- Wychodzenie z kryzysu: Pomimo niedawnego spowolnienia spowodowanego rosnącymi stopami procentowymi, Vici ponownie staje się atrakcyjną inwestycją długoterminową. Oczekuje się, że stopy procentowe ustabilizują się i spadną, dzięki czemu spółka ponownie ma potencjał do wzrostu zysków i atrakcyjnej stopy dywidendy na poziomie 5,5%.

Vici Properties oferuje stabilne możliwości inwestycyjne z długoterminowym potencjałem wzrostu i atrakcyjnymi dywidendami dla inwestorów poszukujących stabilnego dochodu i długoterminowego wzrostu kapitału.

VICI
$28.29 -$0.08 -0.28%
Fair Price: $18.04
Hbdzzn: 50.77%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Dla mnie świetna firma, mam już sporo akcji $VICI-0.3% i nie potrzebuję kupować więcej.

Timeline Tracker Overview