Vici Properties: Cazip temettü veren GYO

-Sermayekiracıları :Vici Properties $VICI-0.3%, Caesar's Entertainment, MGM Resorts ve diğerleri gibi kiracıları olan kumarhaneler ve eğlence mülkleri şeklinde gayrimenkul varlıklarına sahiptir. Onlarca yıllık sözleşmelerle %100 doluluk oranını korumaktadır.

- GYOKâr Modeli: Bir gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) olarak $VICI-0.3%, vergiye tabi kazançlarının en az %90'ını temettü olarak yatırımcılara ödemek zorundadır . Kiracıların sigorta, bakım ve vergileri ödediği net kiralama modeli, şirketi muhafazakâr yatırımcılar için cazip hale getirmektedir.

- Gerileme döneminden toparlanıyor: Yükselen faiz oranları nedeniyle son dönemde yaşanan gerilemeye rağmen, Vici bir kez daha cazip bir uzun vadeli yatırım haline geliyor. Faiz oranlarının istikrar kazanması ve düşmesi beklendiğinden, bir kez daha kazanç artışı potansiyeline ve %5,5'lik cazip bir temettü verimine sahiptir.

Vici Properties, istikrarlı gelir ve uzun vadeli sermaye büyümesi arayan yatırımcılar için uzun vadeli büyüme potansiyeli ve cazip temettüleri ile istikrarlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

VICI
$28.29 -$0.08 -0.28%
Fair Price: $74.32
Kepern: 09.02%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

No comments yet
Timeline Tracker Overview