Zdravím akcionáře a ostatní členy komunity, prozradíte mi, do čeho investujete nebo co sledujete momentálně za společnosti? Za mě teď ty ceny u těch mých sledovaných akcií jsou vyšší, než za které bych přikoupil.

Ale když jsem si tak prohlížel portfolio, je tam několik společností, kde bych uvažoval o dokupu. Lehce přikoupit $BTI+0.6%a $O+0.1%. Tam jen po pár kusech. Pořád přemýšlím, zda navýšit $INTC-1.1%. Určitě chci přikoupit Gevorkyan (chybí na Buliosu :( ). Co se týče mých růstovek, tak tam chci teď vyčkávat na lepší cenu $ENVX+2.0% i $PLUG-2.9%.

Dále čekám na další korekci u $HIMS+2.7%, abych opět upevnil svou pozici.

Poslední na řadě, kde uvažuji o přikoupení, je $VALE+0.2%, která má pěknou dividendu. Budu rád za každou informaci od Vás a za každou zpětnou vazbu. Přeji hezký večer. :)


@marekzacha Ahoj, už se dostala akci firmy $VALE+0.2% na hladinu, za kterou budeš nakupovat, nebo jsi už nakoupil? Ten propad je nyní už poměrně zajímavý. Nemáš bližší informace proč nyní k poklesu došlo?

Nějaké změny co se týče mého portfolia, tak jsem do portfolia nedávno zařadil akcie $OTIS-1.0% a $WM+0.7%. Plánuji prodávat část BTI, jelikož mi v portfoliu stačí jenom MO a hlavně aktuálně v mém věku mě více láká ten růst než dividenda.

Momentálně nějak necítím potřebu něco nakupovat. Ten čas imho ještě přijde :) Ale z poslední doby mě krapet zaujalo jak NicNevim (někteří znáte z Twitteru/X) mluvil např. o $MTCH-0.2%. Jinak pokud by mě něco zajímalo při propadech tak $ADBE+0.7%, u čipařů jako $AMD-2.4% asi bude mít smysl čekat až na otočku v čipovém cyklu...ten hlavní bull vlak už mám pocit, že (krátkodobě) ujel.

TSLA 🤔

VALE mám taky v hledáčku.

Jestli bude včerejší korekce pokračovat i dnes. Tak přikoupím reity čili $O+0.1% $WPC-0.4% či $VICI+1.2% uvidíme co jako první půjde pod mojí přijatelnou cenu ke koupi. A samozřejmě $PLUG-2.9% vypadá zajímavě po těchto poklesech. Co se týče $BTI+0.6% pokud se dostane pod 29$ beru a $MO+0.2% je teď drahé museli by se dostat pod 41$. Děkuji za tip ohledně $INTC-1.1% vypadá to na zajímavou investici.

Po dnesni korekci/propadu se da dokupovat spousta veci😉 $PYPL-1.7% $NIO $SEDG-3.0% $SBUX-1.4% $CVS-0.1%

Tak at dobre nakoupis😉

Timeline Tracker Overview