Co ten Boeing $BA-1.1%? Včera cena spadla o 7,5 % a začíná to vypadat zajímavě. Včerejší propad byl reakcí na možnost pálení hotovosti v letošním roce a problémy s výrobou a dodávky. Jaké je podle vás férová cena za $BA-1.1%?

BA
$180.70 -$1.97 -1.08%
Target Price
236.15 (+30.69% Upside)


Rozhodně je to zajímavá společnost, ale já do toho rozhodně nejdu. Je to pro mě moc velký risk a v portfoliu asi žádnou jinou akcii z tohoto sektoru nechci.

Boeing určite nie je o férovej cene, kupovať spoločnosť v takých problémoch len preto, že cena klesla? Niekto by mohol povedať, že to vyšumí a potom budeš mať akcie dobrej firmy za dobrú cenu, lenže tie problémy sú asi vážne- vždy keď nejaký ich prúser vyšumí, netrvá dlho a objaví sa ďalší. A tak je to už dlhšie furt dookola.

Az bude cca 150 tak to znovu zvazim ale zatim me nejvice desi ty zpravy ze ty zpomaleni skrz pretrvajici kontroly jsou v nedohlednu. A bude to chtit za me aspon tak pul roku nez z toho nebude tema. Nejhorsi je ze to jsou ztim jen zpravy ale pak se to vse promitne jeste do dalsich vysledku takze je treba cekat precijen boing ted neňi ten na koho Biden ukaze a rekne ty dostanou nase granty / dotace ve velkem preci jen s ohledem na blizici se volby by to pak byl lehky cil pro Trumpa😉

Zatím to vypadá že to jde spíš do kopru. Bůh ví, kdy se z toho konečně začnou hrabat ven. Špatné zprávy spíš přibejvaj, než ubejvaj, takže za mě určitě nebrat.

Včera to byl pořádný sešup. Cena je dost nízko. Zisky na akcii jsou ale sále v záporných hodnotách a letos to tak asi ještě zůstane. Tržby by se ale konečně mohly začít podle výhledů navyšovat a do roku 2027 je šance, že by mohly být až 115 miliard USD. Já do toho nepůjdu, ale pro někoho to může být zajímavá dlouhodobá investice, pokud se v leteckém průmyslu pohybuje.

Timeline Tracker Overview