🎯 Klíčové události týdne!

Přináším další přehled zajímavostí, které budu sledovat v nadcházejícím týdnu.

❌Pondělí: Memorial Day, v tento den jsou burzy v USA zavřené, takže budeme mít prodloužený víkend.

📊 Úterý: Index spotřebitelské důvěry od Conference Board: Sledujme, jak se mění nálada spotřebitelů, což může ovlivnit budoucí spotřebitelské výdaje a tím i trhy.

📖 Středa: Béžová kniha Fedu: Tento důležitý dokument poskytuje detailní pohled na ekonomickou situaci v jednotlivých regionech USA. Je jedním z klíčových indikátorů pro další kroky Fedu.

Výsledky společností po uzavření trhů: Salesforce $CRM-2.9%, HP $HPQ+0.4%a UiPath $PATH-2.4%.

📝 Čtvrtek: Počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti: Tato data poskytují přehled o stavu pracovního trhu, což je klíčové pro makroekonomickou analýzu. Čekající prodeje domů: Sledujte vývoj na trhu s nemovitostmi, který může ovlivnit stavební sektor a spotřebitelské výdaje. 🏠

Výsledky, které se dozvíme po uzavření trhů od společností Costco $COST-0.2% a Dell $DELL+2.4%: Výsledky těchto společností mohou nabídnout pohled na maloobchodní a technologický sektor. 🛒💻

📉Pátek: Údaje o jádrové inflaci PCE: Tento ukazatel inflace, který Fed pečlivě sleduje, může ovlivnit budoucí měnovou politiku.

Sledujte tyto důležité události! Jaké zprávy budete sledovat? 📅💡


Mě zajímají výsledky $HPQ+0.4% a $COST-0.2%, ale jinak tento týden nic jiného sledovat asi nebudu.

Výsledky a volno je za mě to nejdůležitější v tomto týdnu :) Ostatní události taky sleduju, ale nemá to na trhu takový dopad. Jsem zvědav, zda budeme po volném dnu dále pokračovat v růstu.

Timeline Tracker Overview