Najważniejsze wydarzenia tygodnia!

Oto kolejne zestawienie najważniejszych wydarzeń, które będę śledził w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek: Dzień PamięciW tym dniu giełdy papierów wartościowych w USA są zamknięte, więc będziemy mieli długi weekend.

Wtorek: Indeks zaufania konsumentów od Conference Board: Miejmy oko na to, jak zmieniają się nastroje konsumentów, co może wpłynąć na przyszłe wydatki konsumentów, a tym samym na rynki.

Środa: Beżowa Księga Fed: Ten ważny dokument zapewnia szczegółowe spojrzenie na sytuację gospodarczą w każdym regionie USA. Jest to jeden z kluczowych wskaźników dla kolejnych kroków Fed.

Wyniki spółek po zamknięciu rynków: Salesforce $CRM-2.4%, HP $HPQ i UiPath $PATH-2.4%.

Czwartek: Wstępne wnioski o zasiłek dla bezrobotnych: Dane te zapewniają wgląd w stan rynku pracy, co jest kluczowe dla analizy makroekonomicznej. Oczekująca sprzedaż domów: Śledź rozwój sytuacji na rynku mieszkaniowym, który może mieć wpływ na sektor budowlany i wydatki konsumenckie. 🏠

Wyniki po zamknięciu Costco $COST+2.4% i Dell $DELL+2.4%: Wyniki tych spółek mogą zapewnić wgląd w sektor detaliczny i technologiczny. 🛒💻

Piątek: Dane o inflacji bazowej PCE: Ten wskaźnik inflacji, który Fed uważnie monitoruje, może wpłynąć na przyszłą politykę pieniężną .

Miej oko na te ważne wydarzenia! Jakie wiadomości będziesz obserwować? 📅💡


Interesują mnie wyniki $HPQ+0.4% i $COST-0.2%, ale poza tym prawdopodobnie nie będę oglądał niczego innego w tym tygodniu.

Wyniki i czas wolny są dla mnie najważniejsze w tym tygodniu :) Śledzę też inne wydarzenia, ale nie ma to aż tak dużego wpływu na rynek. Jestem ciekaw, czy po dniu wolnym będziemy kontynuować wzrosty.

Timeline Tracker Overview