Investoři, jak momentálně vnímáte akcie $CVS-0.1%, je z Vašeho pohledu teď správný čas k nákupu? Po posledních výsledcích došlo k velkému propadu ceny akcií. Vím, že spousta lidi vnímá tuto firma jako stálici ve svém odvětví a proto se ptám zda-li nakupujete a zároveň jaké jsou Vaše další očekávání a výhledy?


Partner

Ač už s požděním, přidám se se spíše takovým souhrnem. Za mě stále kvalitní společnost, i po propadu, ovšem byl bych se už více na pozoru jak říká Václav, objevil se článek že hledají partnera, což nemusí být úplně dobré. na druhou stranu souhlasím s Rado, společnost má dobře postavený byznis, PE je super a divi taky není špatná. Takže osobně jsem propad využil k lehkému nákupu, ale sleduji to, sice teď nám cena poskočila zpět k 60$, ale vyčkávám ještě na dění v USA kolem toho zdravotnictví.

Tak jen dnes $CVS-0.1% o 4,5% nahoře, blížíme se zpátky k $60. Potvrzuje mi to tezi, že výplach byl způsoben jen panikou....

Já mám tuhle akcii v portfoliu již několik let. Budu jí nadále držet. Po propadu jsem přikoupil až za několik dní a teď budu vyčkávat.

Dřív jsem nakupoval poměrně dost, ale už dlouhou dobu jsem nepřikoupil a ani neplánuji přikupovat. Ten příběh a ten vývoj se mi upřímně už moc nelíbí, ale společnosti pořád věřím a budu pořád držet.

tezko rici. je tu clanek, jak firma hleda partnera, co ji zadotuje, to mi neprijde jako pobidka k nakupu akcii. dividenda taky nic moc

Nákupku mám 68 ale mám koupený i $UNH-1.7% ten tak moc nepadá. 😁 Nic méně pohrával jsem si s myšlenkou, že jak se CVS srovná na mou nákupku že bych pozice vyrovnal v těchto dvou.

Nakupuji ve slevě, ale stále očekávám lepší ceny.

Vytvořil jsem si malou pozici za 55 a teď vyčkávám.

Timeline Tracker Overview