🌟 Společnost Salesforce $CRM-2.9% zítra oznamuje výsledky!

🚀 Salesforce, jako lídr v oblasti softwaru pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), vykazuje silné finanční výsledky a neustále inovuje. Poslední čtyři čtvrtletí překonala očekávání analytiků.

CRM
$229.03 -$6.77 -2.87%

📊 Pro první čtvrtletí očekává Salesforce tržby v rozmezí 9,129,17 miliardy USD a zisk bez použití metodiky GAAP mezi 2,372,39 USD na akcii. Konsensuální odhad analytiků předpovídá tržby 9,14 miliardy USD a zisk 2,38 USD na akcii, což by představovalo meziroční nárůst o 40,8 %.

V posledním čtvrtletí dosáhla Salesforce tržeb 9,26 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 11 %, a zisk na akcii vzrostl o 36 % na 2,29 USD. Silná poptávka po cloudových řešeních CRM a strategické akvizice přispěly k tomuto růstu.

Pro fiskální rok 2025 Salesforce předpokládá tržby mezi 37,7 a 38 miliardami USD. To naznačuje důvěru v další růst tržního podílu a zákaznické základny. Zaměření na inovace, zejména v oblasti AI a automatizace, podporuje tuto pozitivní perspektivu.

Společnost těží ze spoluprací s technologickými giganty jako IBM, Amazon AWS a Google Cloud. Tato partnerství posilují její technologické možnosti a tržní pozici, čímž zajišťují trvalý růst.

Salesforce je lídrem v oblasti CRM, konkuruje společnostem jako Microsoft a Oracle. Její komplexní sada aplikací CRM a rozsáhlý partnerský ekosystém jí poskytují významnou výhodu.

Jaký máte názor na společnost Salesforce a jaké výsledky očekáváte?


Budu to sledovat. Zajímá mě to i když akcii nemám v portfoliu. K nějakému překonání by mohlo dojít. Akcii by se to po propadu, který nyní zažívá dost hodilo :)

Timeline Tracker Overview