Zdravím investoři, zajímal by mě Váš názor na elektromobilitu jako celek, zdali si myslíte, že tento sektor bude mít na trhu své stálé místo.


Elektromobilitu považuji jako neudržitelný mezičlánek ( je tu a je otázkou do kdy), nicméně se nebavím o období jednoho roku. Prostě do doby, jako tomu bylo například s dřevoplynem, který za války vyřešil určitý nedostatek a stal se tak plnohodnoutnou alternativou s jistým omezením. Sám o elektromobilu uvažuji a rozhodně jej nepovažuji zatím jako slepou kolej. Technologicky mě smysl dává, ale lobby a zákonodárci určují směr, nikoli já :) V tomto směru je lepší být nohama na zemi. Osobně si myslím, že elektromobil ano, pouze za předpokladu, že k tomu mám fotovoltaiku a spočítám si, že stávající rozdíl v pořizovací ceně "projezdím". jízdní komfort elektromobilu považuji jako další bonus. Zatím je to dle mého názoru naštěstí v individuální rovině rozhodování.

Za me bude. Neni cesty zpatky. Kdyz si odmyslime politicky bullshit, tak pokud lidem nabidnes auto cenove +- na urovni jako jsou zvykli u spalovaku a reknes jim, ze jim s tim ubydou 3/4 servisnich starosti co se spalovakem, tak neni duvod aby EV neprezily dalsi desitky let.

Za pár let nebude nic jiného než elektromobilita 😁 Cena baterek stále klesá, ale kvůli zeleným nesmyslům bude cena spalováků jen růst.

Tak urco to nebude tim stylem jak to vypadalo pred 2 roky ze diky greendealu odpali e veskery spalovaky ale elektrika psotupne vyhraje ... jde o vylepseni a zefektivnitni dobijeni a dojezdu

Nejvtipnejsi je skodovka s elektro autem ve stylu fabie za 600tis - bude fakt potrebovat cla na cisnky vozy🤮 No jo no. Prp skodovku dobre uz bylo a je na case zase zacit v evrope myslet teosku dopredu a nebyt takovy socialisti jinak nemame sanci aspon srovnat krok s USA a Cinou😉

Nerozumím tomu nějak extra do hloubky, ale za mě místo mít na trhu bude mít určitě a bude se postupně zvětšovat.

Timeline Tracker Overview