Trump Media & Technology Group- další pouhý meme stock či seriozní investice?

- Chování Akcií: Akcie Trump Media $DJT-7.0% nejsou typickými meme akciemi, což může znamenat menší volatilitu a stabilnější investici.

O Společnosti:

- Primární Činnost: Trump Media & Technology Group $DJT-7.0% se zaměřuje na provozování platformy Truth Social Media, která je zaměřena na svobodu projevu a alternativní média.

- Platforma Truth Social: Sociální síť zaměřená na poskytování alternativy k mainstreamovým sociálním médiím, s důrazem na svobodu slova a necenzurovaný obsah.

- Růst Příjmů: Rostoucí příjmy Truth Socia $DJT-7.0%l ukazují potenciál pro budoucí zisky.

- Srovnání s Meme Akciemi: Na rozdíl od GameStopu a AMC, akcie Trump Media nezažívají extrémní volatilitu.

- Příjmy: Příjmy Truth Social se zvýšily z 1,47 milionu USD v roce 2022 na 4,13 milionu USD v roce 2023, což představuje meziroční nárůst o 180%.

- Čistý Zisk: Očekává se, že příjmy za první čtvrtletí budou opožděny kvůli problémům s auditem, což může ovlivnit krátkodobou cenu akcií.

- Volatilita: Akcie Trump Media nezaznamenaly extrémní pohyby jako jiné meme akcie, což naznačuje stabilnější investiční prostředí.

- Potenciál Růstu: Očekáváte růst příjmů a ziskovost Truth Social.

- Volby: Připravte se na možnou volatilitu v době voleb, ale celkový potenciál je slibný.

DJT
$32.28 -$2.44 -7.01%

Nikdy by som si nekúpil akcie firmy odsúdeného zločinca, podvodníka a klamára. Ešte aj tá jeho agenda, zameraná na tých úplne najhlúpejších, ktorá je ale veľmi účinná, vlastne vôbec nie je jeho, jej autorom je rovnaký pokrytec, riaditeľ a stvoriteľ Fox News Roger Ailes a Trump je len papagáj, tváriaci sa ako patriot a ochranca tradičných hodnôt.

Timeline Tracker Overview