S&P 500 ^GSPC 5,010.6 +0.87%
Nvidia NVDA $795.18 +4.35%
Tesla TSLA $142.05 -3.40%
Amazon AMZN $177.23 +1.49%
Alphabet GOOG $157.95 +1.43%
Apple AAPL $165.84 +0.51%
Microsoft MSFT $400.96 +0.46%
Meta META $481.73 +0.14%

Tyhle 3 šílené kryptoměny budou největším trhákem následujících několika měsíců

Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana... nudaaaa. O těch se píše pořád. Co takhle ale zabrousit do trochu zajímavějších vod? Dnes se chci podívat na tři kryptoměny, které považuju za potencionální bangery příštích několika měsíců. Stejně jako byl ApeCoin symbolem letošního přelomu zimy a jara, budou tyto kryptoměny symbolem léta 2022? Jdeme na to.

Která kryptoměna bude největší banger tohoto léta? :P

CURVE

Curve je momentálně jednou z nejoblíbenějších kryptoměn. Právě teď se Curve může pochlubit aktivy "uzamčenými" v síti v hodnotě více než 9,5 miliardy dolarů.

Mohli by jsme ji nazvat DEXem a neřešit. Curve je ve skutečnosti mnohem víc než pouhá obchodní platforma. Primárně Curve funguje jako stablecoin-to-stablecoin burza. Stoupla do povědomí taky pro scé "Curve pooly".

Samotný token $CRVUSD-0.8%  je tokenem pro něco jako správu, volební právo (governance); jeho držitelé mají hlasovací práva ve všech navrhovaných změnách platformy. Tokeny lze vydělat prostřednictvím poskytování likvidity v určitých Curve poolech. Celkem chytrý princip 🤷🔥

Injective protocol

Injective Protocol je nejmenší kryptoměna na seznamu. Její tržní kapitalizace činí pouhých 234 milionů dolarů. Nenechte se tím ale zmást - v komunitách tohle jméno celkem rezonuje a slyším ho překvapivě často.

Stejně jako v případě Curve je i Injective DEX. Projekty však mají velmi odlišné cíle. Tam, kde Curve existuje, aby eliminoval zpoždění ve stablecoin swapech, je cílem Injective vytvořituniverzální order book.

Platforma je postavena na protokolu IBC (Inter-Block Communication) společnosti Cosmos a již nyní je schopna komunikovat s řadou řetězců zastřešených společností Cosmos. Ještě lepší však je, že Injective má něco jako "most" na $ETHUSD-0.5%, který uživatelům umožňuje přenést svá aktiva do dalšího robustního ekosystému.

Zilliqa

První část roku je pro Zilliqu mimořádně příznivá. Kryptoměna $ZILUSD-0.4%, která je po svém spuštění v metaverzu Metapolis v záři reflektorů, patří mezi nejskloňovanější jména krypto světa. Tuším, že i tady na Buliosu se už pár článků objevilo. Má jednu z největších šancí sesadit z trůnu metaverzí Decentraland $MANAUSD-0.5% .

https://www.youtube.com/watch?v=DPoKiZoJ-40

Koncem roku 2021 oznámila společnost Zilliqa své plány na metapolis. Jedná se o projekt metaverza, jehož prioritou je poskytnout tvůrcům kontrolu nad jejich prostorem. Dosahuje toho vytvořením řady "dómů" - něco jako jednotlivé městské státy, které jsou seskupeny na jedné platformě. Tyto dómy se mohou značně lišit estetikou a aktivitami.

Cena Zilliqy spolu s hypem vyletěla do nesmyslu. Teď se ale zase relativně uklidnila a prodává se za rozumnější ceny. Každopádně je to kryptoměna, o které nejspíš ještě uslyšíme. A věřím, že ještě uslyšíme o všech třech, které jsem zmínil! 🔥🤘

Toto není investiční doporučení. Pouze zmiňuji aktiva, která mi přijdou zajímavá z mého amatérského pohledu. Investice na trhu jsou riskantní a každý by měl investovat aý po svém důkladném zvážení.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @investorskey má karmu 73 a je členem této komunity od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Myslím si, že přídavné jméno ŠÍLENÉ je tady celkem na místě. Tohle jsou už většinou vážně docela divočiny, který spadnou stejně rychle jako vystřelí

Ale o tom to přeci je. Hledáme něco, co vystřelí a svezeme se, ne? Že to bude mít fundament je jen bonus. Když to ale budu brát takhle, tak stejně zůstaneme všichni u $BTCUSD-0.8%  a $ETHUSD-0.5% 😂

🤷🤷🤷

Tohle je oblast, ve který se necejtím úplně komfortně :D

Soucítím 😂

No vždyť jo, jen se crcejte s těma svejma dividendama 😂