S&P 500 ^GSPC
5,123.41
-1.46%
Nvidia NVDA
$881.95
-2.67%
Meta META
$511.90
-2.15%
Tesla TSLA
$171.05
-2.03%
Amazon AMZN
$186.13
-1.54%
Microsoft MSFT
$421.90
-1.41%
Alphabet GOOG
$159.19
-1.00%
Apple AAPL
$176.55
+0.86%

Te 3 szalone kryptowaluty staną się największymi hitami najbliższych kilku miesięcy

Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana... nuda. Ciągle się o nich pisze. A może by tak zrobić coś bardziej interesującego? Dziś chciałbym przyjrzeć się trzem kryptowalutom, które uważam za potencjalne faworyty najbliższych kilku miesięcy. Tak jak ApeCoin był symbolem tegorocznego przełomu zimy i wiosny, tak te kryptowaluty będą symbolem lata 2022 roku? Zaczynamy.

Która kryptowaluta będzie największym hitem tego lata? :P

CURVE

Curve jest obecnie jedną z najpopularniejszych kryptowalut. Obecnie Curve może pochwalić się aktywami o wartości ponad 9,5 mld USD "zamkniętymi" w sieci.

Moglibyśmy nazwać go DEX i nie zajmować się nim. Curve to coś więcej niż zwykła platforma transakcyjna. Curve działa przede wszystkim jako giełda wymiany stablecoinów między sobą. Stał się on również popularny w przypadkubasenówtypu scé"Curve".

Sam token $CRVUSD+1.0% jest tokenem służącym do czegoś, co nazywamy zarządzaniem; jego posiadacze mają prawo głosu we wszelkich proponowanych zmianach na platformie. Tokeny można zdobyć poprzez zapewnienie płynności w określonych Curve Pools. Całkiem sprytna zasada 🤷🔥

Protokół iniekcyjny

Injective Protocol jest najmniejszą kryptowalutą na liście. Jej kapitalizacja rynkowa wynosi zaledwie 234 mln USD. Nie dajcie się jednak zwieść - ta nazwa ma duży oddźwięk w społecznościach i słyszę ją zaskakująco często.

Podobnie jak w przypadku Curve, Injective jest również DEX. Cele tych projektów są jednak bardzo różne. Podczas gdy Curve istnieje po to, by wyeliminować opóźnienia w swapach stablecoinów, celem Injective jest stworzenie uniwersalnej księgi zamówień.

Platforma została zbudowana w oparciu o protokół IBC(Inter-Block Communication) firmy Cosmos i jest już w stanie komunikować się z wieloma sieciami wspieranymi przez Cosmos. Co więcej, Injective posiada coś w rodzaju "mostu" do $ETHUSD+0.6%, który pozwala użytkownikom na migrację ich aktywów do innego solidnego ekosystemu.

Zilliqa

Pierwsza część roku była wyjątkowo dobra dla Zilliqa. Kryptowaluta $ZILUSD-0.4%, która znajduje się w centrum uwagi od momentu uruchomienia na Metapolis, jest jedną z najbardziej dyskutowanych nazw w świecie kryptowalut. Podejrzewam, że na Buliosie również pojawiło się kilka artykułów. Ma on jedną z największych szans na zdetronizowanie metawersum Decentral i $MANAUSD-1.7%.

https://www.youtube.com/watch?v=DPoKiZoJ-40

Pod koniec 2021 roku Zilliqa ogłosiła swoje plany dotyczące metapolis. Jest to projekt metaverse, którego priorytetem jest zapewnienie twórcom kontroli nad ich przestrzenią. Osiąga się to poprzez utworzenie serii "kopuł" - czegoś w rodzaju pojedynczych państw-miast zgrupowanych na jednej platformie. Kopuły te mogą się bardzo różnić pod względem estetyki i działalności.

Cena Zilliqa, wraz z szumem wokół niej, poszybowała w górę i stała się bezsensowna. Obecnie jednak sytuacja względnie się uspokoiła, a sprzedaż odbywa się po bardziej rozsądnych cenach. Tak czy inaczej, jest to kryptowaluta, o której prawdopodobnie jeszcze usłyszymy. I wierzę, że usłyszymy o wszystkich trzech, które wymieniłem! 🔥🤘

Nie jest to rekomendacja inwestycyjna. Wymieniam tylko te zasoby, które uważam za interesujące z mojej amatorskiej perspektywy. Inwestowanie na rynku jest ryzykowne i każdy powinien inwestować z rozwagą.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet