Qualcomm: Yapay zekada büyük potansiyele sahip ucuz bir alternatif

- CFRA Research'ten Tavsiye: CFRA Research'te başkan yardımcısı ve baş hisse senedi analisti olan Angelo Zino, Qualcomm Incorporated $QCOM+3.3%'u Nvidia'nın en ucuz alternatiflerinden biri olarakadlandırdı . Kısa süre önce bu hisse senedini "tut" derecesinden "al" derecesine yükseltti.

- Büyüyen pazar fırsatları: Zin'e göre bu artış ,$QCOM'un+3.3% yapay zeka (AI) bilgi işlem, akıllı telefon içeriği ve otonom arabalarda büyüyen genel pazar fırsatlarını yansıtıyor .

- AI'da uzun vadeli kazanan: Zino, "Cihazlarda AI'da uzun vadeli bir kazanan olduğunu düşünüyoruz" dedi . QCOM+3.3%, yenilikçi teknolojileri ve stratejileriyle yapay zeka alanında önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtladı.

- Çin'de artan talep: $QCOM, premium Android cihazların iyi sattığı Çin pazarında artan talepten yararlanıyor. Bu eğilim şirket için olumludur ve yeni büyüme fırsatları getirmektedir.

- Yeni büyüme fırsatları: Windows tabanlı yapay zekalı bilgisayarların yükselişi ,$QCOM+3.3% için bir başka önemli büyüme fırsatını temsil ediyor. Yeni pazar segmentlerine doğru bu genişleme, şirketin uzun vadeli büyüme potansiyelini güçlendiriyor.

Qualcomm'un teknolojileri ve stratejik hamleleri onu yapay zeka ve diğer ileri teknolojilerde önemli bir oyuncu haline getiriyor.

QCOM

Qualcomm

QCOM
$215.39 $6.87 +3.29%
Fair Price: $789.17
Joybkfbc: 52.40%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

No comments yet
Timeline Tracker Overview