🌐🔐 Fortinet– Vedoucí hráč v kybernetické bezpečnosti!

Fortinet $FTNT+1.5% je lídr v rostoucím odvětví kybernetické bezpečnosti, známým pro své robustní a široké portfolio produktů a služeb. Aktuální pokles akcií z jejich letošního maxima představuje zajímavou příležitost pro investory hledající kvalitní akcie za sníženou cenu. Pokud si Fortinet udrží své konkurenční výhody a růstový potenciál, mohou být tyto akcie zajímavou volbou v oboru kybernetiky.

FTNT

Fortinet

FTNT
$60.62 $0.88 +1.47%

Široká a respektovaná nabídka:
Fortinet nabízí tři hlavní segmenty produktů a služeb:
Zabezpečené sítě – Tento segment zahrnuje firewally, prevenci malwaru, detekci hrozeb a síťový hardware. Tvoří téměř 70 % příjmů Fortinetu a je nejstabilnějším, i když nejpomaleji rostoucím segmentem.

Zabezpečené přístupové služby (SASE)SASE tvoří zhruba 25 % příjmů a rychle roste. V minulém čtvrtletí zaznamenal 24% meziroční nárůst tržeb a předpokládá se, že bude růst o 18 % ročně.

Bezpečnostní operace (SecOps) – Tento segment zahrnuje outsourcované bezpečnostní služby a IT personální služby. Přispívá méně než 10 % k celkovým tržbám, ale roste rychlým tempem.

Fortinet je dobře známý svým robustním portfoliem produktů, které si drží přední postavení na trhu. Konkuruje významným hráčům jako Cisco Systems, Juniper Networks, Hewlett Packard a Enterprise.

Spolehlivé hnací síly poptávky:
Kybernetická bezpečnost je stále důležitější, protože počet útoků malwarem, úniků dat a nebezpečných útočníků z celého světa dramaticky roste. Předpokládá se, že tento trend bude pokračovat, což zvyšuje poptávku po bezpečnostních řešeních. Očekává se, že odvětví kybernetické bezpečnosti poroste v příštím desetiletí o 10 15 % ročně, přičemž SASE může růst až o 25 % ročně.

Fortinet je dobře nastaven, aby využil tohoto trendu díky svému širokému portfoliu a silnému konkurenčnímu postavení. Pokud si společnost dokáže udržet nebo rozšířit své postavení na trhu, má podle mě dobrou příležitost k růstu.

Přestože akcie společnosti Fortinet nebudou růst stejně rychle jako některé jiné společnosti v odvětví, mohou být méně volatilní a poskytovat stabilnější výnosy. Důležitými faktory, je široké produktové portfolio a konkurenční postavení.

FTNT

Fortinet

FTNT
$60.62 $0.88 +1.47%
Target Price
71.31 (+17.63% Upside)

Jaký máte názor na tuhle společnost a celkový potenciál v oboru kyberbezpečnosti?


No comments yet
Timeline Tracker Overview