OCTAGON! 🔥

Přidali jsme další užitečné vylepšení do Octagonu! Tentokrát se jedná o šipky, které vám ukáží, jak se firma posouvá v tomto žebříčku firem. V hlavičce si jednoduše nastavíte výchozí období (checkpoint vždy k 1. dni v měsíci) a v levé části okamžitě vidíte, jak si vaše firma vede.

Zároveň při najetí na tuto šipku vyjede box, ve kterém okamžitě vidíte jednotlivé metriky, ze kterých pořadí vychází a zároveň barevně znázorněno to, zda se firma v těchto metrikách v daném období zlepšila či zhoršila.

Již brzy najdete tato data přehledně včetně historického vývoje přímo v detailu každé firmy. Stay tuned!


Zdravím :-)

Šlo by nějak Octagon score "přetavit" do nějaké opravdového score, vycházejícího z nějaké metriky, že např. total je 100 a každá metrika má svoje max. score vázané napři. i na jeho důležitost.  Je jich tam 8 - tzn. průměrně by vycházelo 12,5b jako max. na každé (ale třeba - opravdu jen příklad - PE by mělo větší váhu - tedy např. max. 20 vs ROA třeba jen 8)

Přišlo by mi to čitelnější mít bodový výstup rankingu, nežli pouze výslednou pozici vs ostatní :-)

Nyní v Octagon žebříčku, vlastně úplně nevím jak informaci číst, resp. jak s nimi efektivně "hromadně" pracovat ..

Navíc je to před-definované dle sectoru a categorie. Tzn. nemůžu si porovnávat co bych chtěl a/nebo by mě zajímalo ...

Nebo seřadit dle fair value ..., zde by možná bylo vhodnější Sector a Category hodit ze záhlaví do tabulky u firmy jako další sloupec (a pak mít možnost řadit, filtrovat dle těchto sloupců)

Jsem prostě "prudil", jdu si tak kolem a hned to zkritizuju ...:o)

Ale i tak jsem rád, že na tom tady makáte :-)

Mějte se fajn

M.

Timeline Tracker Overview