🗓️Klíčové události tohoto týdne!

Přináším přehled zajímavých událostí, které budu sledovat na trzích v nadcházejícím týdnu!

💻Pondělí: Nvidia $NVDA+3.5%: Rozdělení akcií v poměru 10:1 - Tento krok může zvýšit dostupnost akcií Nvidia pro drobné investory a potenciálně zvýšit jejich atraktivitu.
Apple $AAPL+2.9%: Konference WWDC - Apple představí své nejnovější technologické inovace a software, což může ovlivnit cenu akcií a vývoj celého technologického sektoru.

💹Úterý: Společnost Oracle $ORCL+13.3% bude zveřejňovat své finanční výsledky po uzavření trhů, to nám poskytne důležitý pohled na zdraví technologického průmyslu a podnikových služeb.

💲Středa: Inflace spotřebitelských cen - Tento ukazatel poskytne důležitý pohled na aktuální stav ekonomiky a možný tlak na zvyšování cen.
Politické rozhodnutí Fedu - Fed oznámí své rozhodnutí ohledně úrokových sazeb, což může ovlivnit trhy a ekonomiku jako celek.
🏦FOMC Dot-Plot - Grafické zobrazení očekávaných úrokových sazeb členy FOMC může naznačit budoucí trajektorii měnové politiky.
🎙️Powellova tisková konference - Předseda Fedu Jerome Powell bude poskytovat další detaily a výhledy na ekonomiku, což může ovlivnit důvěru investorů.

💹Earnings: Po uzavření trhů nám oznámí své výsledky společnost Broadcom $AVGO+2.4%.

📉Čtvrtek: Inflace PPI v USA - Tento ukazatel sleduje inflaci na úrovni producentů a může předznamenat budoucí spotřebitelskou inflaci.
🚗Tesla $TSLA+3.9%: Výroční zasedání - Setkání akcionářů Tesly, kde mohou být diskutovány důležité firemní plány a strategie.

💹Earnings: Výsledky po uzavření trhů nám oznámí softwarová společnost Adobe $ADBE-0.6%.

💼Pátek: Spotřebitelský sentiment - Tento ukazatel měří důvěru spotřebitelů v ekonomiku, což může ovlivnit spotřebitelské výdaje a investiční rozhodnutí.

Jaké události a společnosti budete sledovat v nadcházejícím týdnu? Jak vnímáte akcie Nvidia po splitu?


$AVGO+2.4%  jsem zvědav hodně. Poslední dobou jsem o nich moc neslyšel.

Super, díky za přehled. Mě rozhodně bude zajímat ten Apple, Musk a možná mrknu na výsledky $AVGO+2.4%.

Vesmes vse co jsi napsal budu sledovat vse je v mem zajmu😉😂 hlavne jsem zvedav na Teslu a odmenu pro Muskita😉

Timeline Tracker Overview