🗓️Klíčové wydarzenia tego tygodnia!

Oto podsumowanie interesujących wydarzeń, które będę obserwował na rynkach w nadchodzącym tygodniu!

Poniedziałek : Nvidia $NVDA+1.8%: Podział akcji 10:1 - Ten ruch może zwiększyć dostępność akcji Nvidii dla inwestorów detalicznych i potencjalnie zwiększyć ich atrakcyjność .
Apple $AAPL-0.7%Ten wpis został opublikowany w Konferencja WWDC. - Apple zaprezentuje swoje najnowsze innowacje technologiczne i oprogramowanie, co może wpłynąć na kurs akcji i rozwój całego sektora technologicznego.

Wtorek 💹 Wtorek: Oracle $ORCL+1.7%opublikuje swoje wyniki finansowe po zamknięciu rynków, co da nam ważny wgląd w kondycję branży technologicznej i usług dla przedsiębiorstw.

Środa: Inflacja konsumencka - Ten wskaźnik zapewni ważne spojrzenie na obecny stan gospodarki i potencjalną presję na wzrost cen.
Decyzje polityczne Fed - Fed ogłosi swoją decyzję w sprawie stóp procentowych, co może mieć wpływ na rynki i całą gospodarkę.
Dot-Plot FOMC - Graficzne przedstawienie oczekiwań dotyczących stóp procentowych przez członków FOMC może wskazywać przyszłą trajektorię polityki pieniężnej .
🎙️Konferencja prasowa Powella - Prezes Fed Jerome Powell przedstawi dodatkowe szczegóły i prognozy dotyczące gospodarki, co może wpłynąć na zaufanie inwestorów.

💹Zarobki:Broadcom $AVGO-1.6% poda swoje wyniki po zamknięciu rynków .

Czwartek: Inflacja PPI w USA - Wskaźnik ten śledzi inflację na poziomie producenta i może zapowiadać przyszłą inflację konsumencką.
🚗Tesla $TSLA-2.6%: Coroczne spotkanie - Spotkanie akcjonariuszy Tesli, na którym można omówić ważne plany i strategie korporacyjne.

💹 Zarobki: Po zamknięciu rynków firma programistyczna Adobe $ ADBE+0.9% przedstawiwyniki .

💼Piątek: Nastroje konsumentów -. Wskaźnik ten mierzy zaufanie konsumentów do gospodarki, co może wpływać na ich wydatki i decyzje inwestycyjne.

Jakie wydarzenia i spółki będziesz obserwować w nadchodzącym tygodniu? Co sądzisz o akcjach Nvidii po splicie?


Świetnie, dzięki za recenzję. Zdecydowanie zainteresuję się Apple One, Musk i może sprawdzę wyniki $AVGO-1.6%.

Timeline Tracker Overview