Zajímavý REIT Agree Realty s dlouhodobým potenciálem! 🌟

Společnost Agree Realty Corporation $ADC+0.1%. Tento realitní investiční trust (REIT) nabízí dividendový výnos 4,9 % a představuje skvělý příběh dlouhodobého růstu s ohromným potenciálem.

Agree Realty se specializuje na maloobchodní nemovitosti s jedním nájemcem v USA. Díky jejich jednotné povaze jsou snadno obchodovatelné a rychle nahraditelné. S portfoliem více než 2 100 nemovitostí je společnost dostatečně diverzifikována, aby zvládla rizika spojená s jednotlivými lokalitami.

ADC
$60.22 $0.04 +0.07%

🔑 Klíčové výhody:

Diversifikované portfolio: Přes 2 100 nemovitostí zajišťuje stabilitu.
Model čistého pronájmu: Nájemci hradí většinu provozních nákladů.
Historie růstu dividend: Průměrný roční růst 6 % za posledních 10 let.

Hodnota akcií společnosti klesla přibližně o 20 % oproti roku 2022. Tento pokles je primárně způsoben rostoucími úrokovými sazbami, které zvyšují náklady na financování akvizic, proto je celý realitní sektor pod tlakem. Navzdory vysokým sazbám se však Agree Realty stále rozvíjí – v prvním čtvrtletí 2024 zakoupili 31 nemovitostí a dokončili dva developerské projekty, přičemž dalších 14 je v přípravě.

Trh s nemovitostmi se přizpůsobuje změnám úrokových sazeb, což chce čas. Pokud investujete dlouhodobě, tak právě REIT společnosti by mohly být zajímavou volbou. Až se trh stabilizuje, Wall Street pravděpodobně ocení potenciál i tohoto REITu, který má před sebou velmi dlouhou dráhu růstu.

ADC
$60.22 $0.04 +0.07%
Target Price
78.36 (+30.12% Upside)

Jaký máte názor na tuto společnost a trh s REITy?


No comments yet
Timeline Tracker Overview