@justaslasickas

Yra daugybė būdų investuoti į akcijų rinką. Tačiau jei ieškote mažos rizikos ir didelės grąžos investicijos, čia galite rasti tai, ko jums reikia.

Alibaba

Be kita ko, dėl dabartinio rinkos nuosmukio turime daug galimybių įsigyti labai aukštos kokybės įmonių už labai priimtiną kainą, kurios, investavus anksti, ateityje gali atnešti nemažą pelną.

1. "Alibaba" grupė $BABA

"Alibaba Group" yra tarptautinė e. prekybos bendrovė, įsikūrusi Kinijoje, kurią įkūrė Jackas Ma. Bendrovė yra viena didžiausių mažmeninės prekybos įmonių pasaulyje ir neseniai išplėtė savo veiklą į kitas pramonės šakas, pavyzdžiui, pramogų, finansų ir kt...

 • Pagal "Alexa" interneto reitingus bendrovė turi vieną lankomiausių pasaulyje internetinių parduotuvių svetainių.
 • Joje taip pat yra daug kitų svetainių, kuriose teikiamos tokios paslaugos kaip "Alipay", skirta mokėjimams apdoroti, arba "Youku", skirta vaizdo transliacijoms.

https://twitter.com/AlibabaGroup/status/1496822661778788352

Tačiau pastarieji keleri metai bendrovei buvo problemiški dėl reguliavimo priemonių. Kinijos vyriausybė skyrė dideles baudas "Alibaba" ir ėmėsi griežtų priemonių, kad apsaugotų vietos bendrovę.

 • Tačiau naujausi pranešimai rodo, kad vyriausybė švelnina taisykles ir supranta, kad "Alibaba" yra labai vertinga šalies ekonomikai.
 • Neseniai Pekinas ir JAV reguliavimo institucijos aptarė, kaip būtų galima leisti JAV vertybinių popierių reguliavimo institucijoms atlikti JAV biržose kotiruojamų Kinijos bendrovių patikrinimus vietoje.

Akcijų kainos yra sumažėjusios, todėl niekada nebuvo geresnio laiko investuoti į šią bendrovę nei dabar.

2. Prologis $PLD

"Prologis" yra pasaulinė bendrovė, kurios specializacija - paskirstymo centrų, sandėlių ir logistikos pastatų nuosavybė ir valdymas. Įmonėms suteikiama galimybė sandėliuoti prekes ir efektyviai jas paskirstyti.

 • Bendrovės gali būti struktūrizuotos kaip REIT arba nekilnojamojo turto investicinis fondas, kuris daugiausia dėmesio skiria nekilnojamajam turtui ir didžiąją dalį pelno paskirsto akcininkams.
 • REIT yra populiarūs tarp investuotojų, kurie nori padidinti savo lėšas neprisiimdami per didelės rizikos.

https://www.youtube.com/watch?v=Xcb6OIE5Jtc

"Prologis" investuoja į keletą nekilnojamojo turto objektų, kurie, kaip tikimasi, padidins patalpų pasiūlą su logistika susijusiuose pastatuose, kurie dabar bus paklausūs e. komercijai. Tai bus naudinga įmonei ir jos veiklos rezultatams.

 • Kaip parodė praėjusį mėnesį paskelbti pirmojo ketvirčio rezultatai, "Prologis" sekasi labai gerai.
 • Bendrovei pavyko viršyti visus analitikų įverčius pagal visus pagrindinius rodiklius.
 • Iš veiklos ji uždirbo 834 mln. JAV dolerių, o pelnas už akciją per šį laikotarpį sudarė 1,09 JAV dolerio.
 • Pajamos per šį laikotarpį siekė 1,22 mlrd. dolerių.
 • Bendrovė taip pat padidino visų metų veiklos lėšų prognozę iki 5,10-5,16 JAV dolerių už akciją.

3. Didmeninė prekyba "Costco" $COST

Didmeninė prekyba "Costco" yra parduotuvių tinklas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. "Costco" jau dešimtmečius yra Amerikos kultūros dalis. Jis taip pat tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų prekės ženklų pasaulyje, kurį pamėgo daugiau nei 111 milijonų žmonių visame pasaulyje. "Costco" garsėja mažomis kainomis ir aukštos kokybės prekėmis, todėl yra vienas populiariausių mažmenininkų Šiaurės Amerikoje.

Costco
 • Infliacija JAV yra rekordiškai didelė, todėl jei planuojate kurti ilgalaikį investicijų portfelį, "Costco" turėtų būti įtrauktas į jį.
 • Net jei dauguma vartotojų atsisako brangių produktų, jie vis tiek lankysis vietiniame "Costco", kad patenkintų savo pagrindinius poreikius.
 • Paprasčiausiai "Costco" paprasčiausiai bus, o dėl savo verslo modelio artimiausiais metais ji turėtų augti.

4. Monday.com $MNDY

Monday.com yra platforma, padedanti įmonėms valdyti skaitmeninę darbo jėgą. Tai debesijos platforma, skirta skaitmeninių darbuotojų darbui, projektams ir užduotims valdyti biure arba nuotoliniu būdu.

 • Joje yra keletas funkcijų, pavyzdžiui, planavimo, priminimų ir laiko stebėjimo.
 • Programine įranga gali naudotis darbdaviai ir darbuotojai, kuriems reikia lengvai tvarkyti savo darbą ar asmeninį gyvenimą.
 • Dėl pandemijos vis daugiau įmonių pereina prie nuotolinio arba mišraus darbo modelio.

https://twitter.com/mondaydotcom/status/1524740833756471297

"Monday" funkcijos leidžia sklandžiai integruoti su daugybe skirtingų tipų programų. Tai svarbu žmogiškųjų išteklių komandoms, rinkodaros skyriams ir kitiems, kuriems gali prireikti duomenų iš "LinkedIn" ar "Hubspot". Įmonėms labai įprasta integruoti duomenis iš skirtingų platformų ir darbo srautų.

Pastaruoju metu akcijų rinkai apskritai sekasi ne itin gerai. Todėl akcijos parduodamos su didele nuolaida ir gali būti tinkamos pirkti

Jei jus sudomino šis straipsnis, būsiu laimingas, jei perskaitysite antrąją dalį, kurioje apžvelgsime dar 3 bendroves, kurios dėl savo mažų kainų taip pat yra geras pasirinkimas bet kokiam portfeliui.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇