@jaczekvodizcka

Prawdopodobnie każdy inwestor został już zaskoczony informacjami dotyczącymi projektu Terra Luna i jego powiązania ze schematem ponzi i otrzymał już atrybuty meme coin lub shit coin. Dlatego też chciałbym wskazać inwestorom, zwłaszcza tym, którzy są nowicjuszami w tym środowisku, jakich projektów należy unikać.

Takich projektów naprawdę należy unikać.

Meme coins często nie są dobrą inwestycją ze względu na swoją zmienność i są podatne na krachy z powodu braku użyteczności. Ponadto monety te są tworzone głównie dla zabawy i nie mają żadnych nowych funkcji, które pomogłyby im się rozwijać. Oczywiście niektóre z nich mogą przynosić zyski, jeśli wokół nich powstanie duży szum. Jest jednak bardzo mało prawdopodobne, aby wzrost wartości utrzymał się w dłuższej perspektywie. Ponadto, biorąc pod uwagę obecną sytuację na szerokim rynku, jest bardzo prawdopodobne, że aktywa te wkrótce znacznie spadną.

  • Shiba Inu: Brak znaczących planów poprawy użyteczności, a duża kapitalizacja rynkowa sprawia, że jest przewartościowana.
  • ApeCoin: wyniki zależą od malejącego rynku NFT i szybko spadającej ceny, która wymaga sprzedaży.
  • SafeMoon: Kontrola, spadek zaufania i zarzuty o nadużycia finansowe związane z projektem sprawiają, że przyszła poprawa sytuacji jest mało prawdopodobna.
  • Dogelon Mars: Prawie nieistniejąca użyteczność i słabnący wpływ Elona Muska na rynek kryptowalut to istotne problemy dla tokena.
  • Hoge Finance: Wysokie opłaty i 2% podatek od transakcji stanowią problem dla rozwoju tokena.
  • Floki Inu : Skupienie się na projektach NFT raczej nie uchroni tokena przed spadkiem.
  • Shiba Predator : Nieistniejąca użyteczność i bezsensowny cel, jakim jest przerzucanie Shiba Inu, nie wnoszą wartości dodanej do projektu.

Nie chcę zabrzmieć jak analityk finansowy, nie jest to też porada finansowa, ale unikaj tego typu projektów. Może się to wydawać atrakcyjne, ale co najwyżej dla jakiegoś skalpu i szybkiej transakcji, a nie dla jakiejkolwiek sensownej inwestycji długoterminowej.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇