S&P 500 ^GSPC 4,989.97 +0.46%
Tesla TSLA $141.64 -3.68%
Nvidia NVDA $786.22 +3.18%
Alphabet GOOG $157.57 +1.19%
Apple AAPL $165.69 +0.42%
Amazon AMZN $175.26 +0.36%
Meta META $480.50 -0.12%
Microsoft MSFT $398.91 -0.05%

Te 7 kryptowalut czeka taki sam koniec jak Terra Luna

Prawdopodobnie każdy inwestor został już zaskoczony informacjami dotyczącymi projektu Terra Luna i jego powiązania ze schematem ponzi i otrzymał już atrybuty meme coin lub shit coin. Dlatego też chciałbym wskazać inwestorom, zwłaszcza tym, którzy są nowicjuszami w tym środowisku, jakich projektów należy unikać.

Takich projektów naprawdę należy unikać.

Meme coins często nie są dobrą inwestycją ze względu na swoją zmienność i są podatne na krachy z powodu braku użyteczności. Ponadto monety te są tworzone głównie dla zabawy i nie mają żadnych nowych funkcji, które pomogłyby im się rozwijać. Oczywiście niektóre z nich mogą przynosić zyski, jeśli wokół nich powstanie duży szum. Jest jednak bardzo mało prawdopodobne, aby wzrost wartości utrzymał się w dłuższej perspektywie. Ponadto, biorąc pod uwagę obecną sytuację na szerokim rynku, jest bardzo prawdopodobne, że aktywa te wkrótce znacznie spadną.

  • Shiba Inu: Brak znaczących planów poprawy użyteczności, a duża kapitalizacja rynkowa sprawia, że jest przewartościowana.
  • ApeCoin: wyniki zależą od malejącego rynku NFT i szybko spadającej ceny, która wymaga sprzedaży.
  • SafeMoon: Kontrola, spadek zaufania i zarzuty o nadużycia finansowe związane z projektem sprawiają, że przyszła poprawa sytuacji jest mało prawdopodobna.
  • Dogelon Mars: Prawie nieistniejąca użyteczność i słabnący wpływ Elona Muska na rynek kryptowalut to istotne problemy dla tokena.
  • Hoge Finance: Wysokie opłaty i 2% podatek od transakcji stanowią problem dla rozwoju tokena.
  • Floki Inu : Skupienie się na projektach NFT raczej nie uchroni tokena przed spadkiem.
  • Shiba Predator : Nieistniejąca użyteczność i bezsensowny cel, jakim jest przerzucanie Shiba Inu, nie wnoszą wartości dodanej do projektu.

Nie chcę zabrzmieć jak analityk finansowy, nie jest to też porada finansowa, ale unikaj tego typu projektów. Może się to wydawać atrakcyjne, ale co najwyżej dla jakiegoś skalpu i szybkiej transakcji, a nie dla jakiejkolwiek sensownej inwestycji długoterminowej.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet