@martpoom

Tõenäoliselt on iga investor tabanud Terra Luna projekti ja Ponzi skeemiga seotud informatsiooni ning talle on juba omistatud memme mündi või sitt mündi atribuudid. Seetõttu tahaksin investoritele, eriti neile, kes on selles keskkonnas uued, juhtida tähelepanu sellele, milliseid projekte tuleks vältida.

Neid projekte tuleks tõesti vältida.

Meemimündid ei ole sageli hea investeering nende volatiilsuse tõttu ja nad kalduvad kasulikkuse puudumise tõttu kokku kukkuma. Lisaks on need mündid tehtud peamiselt lõbuks ja neil ei ole uusi funktsioone, mis aitaksid neil kasvada. Loomulikult võivad mõned neist olla kasumlikud, kui neid ümbritseb märkimisväärne hype. Siiski on väga ebatõenäoline, et väärtuse kasv jätkub pikemas perspektiivis. Lisaks sellele, arvestades laiema turu praegust olukorda, on väga tõenäoline, et need varad langevad varsti märkimisväärselt.

  • Shiba Inu: Puudub märkimisväärne plaan selle kasulikkuse parandamiseks ja suur turukapitalisatsioon muudab selle ülehinnatud.
  • ApeCoin: Tulemused sõltuvad langevast NFT-turust ja kiiresti langevast hinnast, mis nõuab müüki.
  • SafeMoon: Kontrollimine, usalduse vähenemine ja projektiga seotud pettusekahtlused muudavad tulevase taastumise ebatõenäoliseks.
  • Dogelon Mars: Elon Muski peaaegu olematu kasulikkus ja kaduv mõju krüptoturul on märgilised probleemid tokeni jaoks.
  • Hoge Finance: Kõrged tasud ja 2% tehingumaks on probleemiks tokeni kasvule.
  • Floki Inu : NFT-projektidele keskendumine ei päästa tõenäoliselt märgi langusest.
  • Shiba Predator : Olematu kasulikkus ja selle mõttetu eesmärk Shiba Inu flippimine ei anna projektile lisaväärtust.

Ma tõesti ei taha kõlada nagu finantsanalüütik, ega see ole ka finantsnõustamine, kuid vältige selliseid projekte. See võib tunduda atraktiivne, kuid kõige rohkem mõne peanaha ja kiire kaubanduse jaoks, mitte aga mõistliku pikaajalise investeeringu jaoks.

Lugege kogu artiklit tasuta? Mine edasi 👇

Kas teil on konto? Seejärel logige sisse . Või luua uus .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇