@justaslasickas

Tikriausiai kiekvienas investuotojas jau yra susidūręs su informacija apie "Terra Luna" projektą ir jo sąsajas su ponzi schema ir jau yra gavęs "meme coin" arba "shit coin" atributus. Todėl norėčiau atkreipti investuotojų, ypač tų, kurie dar tik susipažįsta su šia aplinka, dėmesį į tai, kokių projektų reikėtų vengti.

Šių projektų tikrai reikėtų vengti.

Memuarų monetos dažnai nėra gera investicija dėl jų nepastovumo ir yra linkusios žlugti dėl nenaudingumo. Be to, šios monetos visų pirma skirtos pramogai ir neturi naujų funkcijų, kurios padėtų joms augti. Žinoma, kai kurios iš jų gali būti pelningos, jei aplink jas tvyro didelis ažiotažas. Tačiau labai mažai tikėtina, kad vertė ir toliau didės ilguoju laikotarpiu. Be to, atsižvelgiant į dabartinę platesnės rinkos būklę, labai tikėtina, kad šis turtas netrukus gerokai atpigs.

  • Shiba Inu: nėra reikšmingo plano, kaip pagerinti jos naudingumą, o dėl didelės rinkos kapitalizacijos ji yra pervertinta.
  • ApeCoin: Veiklos rezultatai priklauso nuo mažėjančios NFT rinkos ir sparčiai krentančios kainos, dėl kurios reikia parduoti.
  • SafeMoon: Dėl kontrolės, mažėjančio pasitikėjimo ir kaltinimų sukčiavimu, susijusių su projektu, mažai tikėtina, kad ateityje pavyks atsigauti.
  • Dogelon Mars: beveik neegzistuojantis Elono Musko naudingumas ir nykstanti įtaka kriptografijos rinkoje yra didelės žetono problemos.
  • "Hoge Finance": Dideli mokesčiai ir 2 % sandorių mokestis kelia problemų žetono augimui.
  • Floki Inu : Mažai tikėtina, kad perorientavimas į NFT projektus išgelbės žetoną nuo nuosmukio.
  • Shiba Predator : Neegzistuojantis naudingumas ir beprasmis tikslas apversti Shiba Inu nesukuria pridėtinės vertės projektui.

Tikrai nenoriu skambėti kaip finansų analitikas ir tai nėra finansinis patarimas, bet venkite tokių projektų. Tai gali atrodyti patrauklu, bet daugiausia dėl tam tikro skalpo ir greitos prekybos, o ne dėl kokių nors protingų ilgalaikių investicijų.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇