@jaczekvodizcka

Po krótkiej nieobecności na Twitterze i w mediach społecznościowych Do Kwon zaproponował plan ożywienia projektu $LUNAUSD, który wstrząsnął światem. Ma nadzieję, że uda mu się ożywić sieć po upadku.

Czy Terra Luna ma szansę?

"Posiadacze Luny zostali tak poważnie zlikwidowani i rozcieńczeni, że nie zabraknie nam ekosystemu, który można by zbudować z popiołów. Zdecentralizowana gospodarka potrzebuje zdecentralizowanego pieniądza, ale UST stracił zbyt wiele zaufania użytkowników, aby odgrywać taką rolę.

Zamiast budować wstecz z UST ,Kwon zasugerował ożywienie sieci wokół blockchaina Terra: "Zbudowaliśmy jeden z największych i najbardziej energicznych ekosystemów deweloperskich w kryptowalutach, z jednymi z najmądrzejszych umysłów na świecie pracującymi nad produktami o najlepszym UI/UX."

Aby zachować społeczność i ekosystem deweloperów, Kwon zaproponował zresetowanie dystrybucji tokenów zarządzających LUNA do 1 miliarda, czyli 40%, które zostaną przekazane posiadaczom stabilnych tokenów UST firmy Terra i zostaną uwolnione od dolara amerykańskiego w USA. Pozostałe 40% trafi do osób posiadających UST w momencie aktualizacji, a pozostałe 10% do posiadaczy LUNA, gdy blockchain został zatrzymany po raz drugi w ciągu 24 godzin. Pozostałe 10% zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów przyszłego rozwoju sieci.

Źródło: Dcforecast.com

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇