@martpoom

Reedene kauplemine aktsiaturgudel oli positiivne, aktsiaindeksid kustutasid enamiku eelmiste päevade kaotustest. USA isikliku finantsettevõtte ja internetipanga SoFi aktsia näitas samuti tugevat tulemust, lisades ühe kauplemispäevaga ligi 20%. Kirjutasin SoFi kohta muu hulgas vaid mõned päevad tagasi avaldatud artiklis, milles pakkusin välja, et aktsia võib lühiajaliselt langust jätkata. Nüüd selgub, et ma võisin eksida.

SoFi platvorm

Aga kõigepealt, ma käsitlesin SoFi aktsiaid selles artiklis: Müüge enne, kui on liiga hilja: SoFi aktsia on väga tõenäoline, et lühiajalises perspektiivis on oodata edasist langust.

Finantstehnoloogia(fintech) aktsiad on reede keskpäevase kauplemise ajal massiivse ralliga. Ralli oli piisavalt tugev, et pöörata ümber osa sektori hiljutistest kaotustest. Üks tugevamaid aktsiaid selles rallis on SoFi technologies $SOFI. Pidage siiski meeles, et SOFI aktsia on juba mitu nädalat olnud purustavas langustrendis. Alates aasta algusest on SOFI aktsia kaotanud peaaegu 57% oma väärtusest.

SoFi aktsia pikemaajaline (aastane) graafik, Allikas .

Raske öelda, kas me näeme selle aktsia madalamat madalamat taset. Kuid fundamentaalsest vaatenurgast on ettevõte pikaajaliselt väga kindlal alusel. Paljud analüütikud hindavad SOFI aktsiaid tõepoolest konkurentidest kõrgemale. Eelis on see, et ettevõte on rohkem tasule orienteeritud ja nende laenude väljastamine on super prime nii üliõpilas- kui ka eraisikute laenude puhul. Enamik SOFI põhinäitajatest on kasvanud, kusjuures ettevõte tõstis hiljuti oma väljavaateid. Ettevõte ootab, et teise kvartali netokäive jääb vahemikku 330-340 miljonit dollarit. Sellega seoses peaks SoFit aitama isiklike laenude mahu suurenemine.

Aktsia hinna languse võimalus on endiselt olemas. Hoolimata sellest riskist tundub SoFi kui pikaajaline kasvuallikas fintech-sektoris siiski veel tervena.

Aktsiahindade prognoosimine lühiajaliselt on väga keeruline distsipliin. Seega, nagu ka esimese artikli puhul, kordan veel kord, et me peaksime palju rohkem keskenduma pikaajalisele ajahorisondile ja analüüsima ettevõtet millestki lähtuvalt.

See ei ole investeerimissoovitus ja igasugune investeerimisotsus on täielikult teie kätes. Sain oma teabe SoFi kohta analüütikult nimega Joseph Nograles.

Lugege kogu artiklit tasuta? Mine edasi 👇

Kas teil on konto? Seejärel logige sisse . Või luua uus .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇