@justaslasickas

Penktadienio prekyba akcijų rinkose buvo teigiama, akcijų indeksai panaikino didžiąją dalį ankstesnių dienų nuostolių. JAV asmeninių finansų bendrovės ir interneto banko " SoFi" akcijos taip pat pasižymėjo gerais rezultatais - per vieną prekybos dieną jos pabrango beveik 20 %. Be kita ko, vos prieš kelias dienas paskelbtame straipsnyje rašiau apie "SoFi", kuriame teigiau, kad akcijos artimiausiu metu gali toliau kristi. Dabar paaiškėjo, kad galbūt klydau.

"SoFi" platforma

Tačiau pirmiausia tame straipsnyje aptariau "SoFi" akcijas: Parduokite, kol dar nevėlu: Labai tikėtina, kad artimiausiu metu "SoFi" akcijos toliau mažės.

Penktadienio vidudienio prekybos metu finansų technologijų(fintech) akcijos smarkiai brangsta. Ralis buvo pakankamai stiprus, kad panaikintų kai kuriuos pastaruoju metu sektoriaus patirtus nuostolius. Viena iš stipriausių šio ralio akcijų yra " SoFi" technologijos $SOFI. Tačiau nepamirškite, kad SOFI akcijos jau keletą savaičių smarkiai mažėja. Nuo metų pradžios SOFI akcijos prarado beveik 57 % savo vertės.

Ilgalaikė (metinė) "SoFi" akcijų diagrama, Šaltinis .

Sunku pasakyti, ar pamatysime žemesnę šios akcijos žemutinę vertę. Tačiau, vertinant iš esmės, ilgalaikėje perspektyvoje bendrovė turi labai tvirtą pagrindą. Iš tiesų, daugelis analitikų SOFI akcijas vertina aukščiau nei konkurentai. Privalumas tas, kad bendrovė labiau orientuota į mokesčius, o jos išduodamos paskolos yra itin geriausios tiek studentų, tiek asmeninių paskolų srityje. Dauguma pagrindinių SOFI rodiklių padidėjo, o bendrovė neseniai padidino savo prognozes. Bendrovė tikisi, kad antrojo ketvirčio grynieji pardavimai bus 330-340 mln. dolerių. Šiuo atžvilgiu asmeninių paskolų apimties didėjimas turėtų padėti "SoFi".

Akcijų kaina vis dar gali sumažėti. Nepaisant šios rizikos, "SoFi", kaip ilgalaikio augimo finansų technologijų sektoriuje, istorija vis dar atrodo nepaliesta.

Akcijų kainų prognozavimas trumpuoju laikotarpiu yra labai sudėtinga disciplina. Todėl, kaip ir pirmajame straipsnyje, pakartosiu, kad turėtume daug daugiau dėmesio skirti ilgalaikiam laikotarpiui ir analizuoti įmonę iš kažko.

Tai nėra investavimo rekomendacija ir bet koks sprendimas dėl investavimo priklauso tik nuo jūsų. Informaciją apie "SoFi" gavau iš analitiko Josepho Nograleso.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇