@jaczekvodizcka

Istnieje wiele sposobów inwestowania na giełdzie. Jeśli jednak szukasz inwestycji o niskim ryzyku i wysokim zwrocie, możesz znaleźć tutaj to, czego potrzebujesz.

Southwest Airlines

Obecne pogorszenie koniunktury rynkowej stwarza między innymi wiele okazji do zakupu spółek o bardzo wysokiej jakości po bardzo rozsądnej cenie, które - jeśli zostaną wcześnie zainwestowane - mogą w przyszłości przynieść przyzwoite zyski.

5. Dick's Sporting Goods $DKS

Dick's Sporting Goods oferuje szeroką gamę produktów myśliwskich, wędkarskich, golfowych, kempingowych, outdoorowych i wielu innych.

https://www.youtube.com/watch?v=aV1005n5VZU

Kiedy świat sportu wyczynowego został zamknięty przez pandemię, DKS przystąpił do działania. W ciągu ostatnich dwóch lat działalność była bardzo dobra.

  • Wyniki finansowe pokazują, że sprawy idą w dobrym kierunku.
  • Zysk na akcję spółki za cały rok 2021 wyniósł 13,87 USD, co oznacza wzrost o 142% w porównaniu z rokiem 2020.
  • Świadczy to o tym, że jej wyniki znacznie przewyższają oczekiwania i konkuruje z innymi dużymi firmami.

Oprócz tych wyników firma Dick's Sporting Goods sowicie wynagrodziła inwestorów. Firma ogłosiła skup akcji własnych o wartości 750 mln USD, a także zwiększyła kwartalną dywidendę o 11%.

6. Marriott International $MAR

Marriott International to jedna z największych sieci hotelowych na świecie. Ma długą historię i jest pionierem w branży hotelarskiej.

https://twitter.com/MarriottIntl/status/1523727486860894208

Marriott International jest także jedną z najbardziej innowacyjnych firm pod względem wykorzystania technologii w swoich hotelach i obiektach. Stale poprawiają jakość obsługi klienta, wprowadzając nowe technologie i narzędzia, takie jak cyfrowa odprawa, cyfrowe karty-klucze i aplikacje mobilne.

  • Kurs akcji wzrósł nieznacznie o 2,13%.
  • Dane z punktów kontrolnych TSA pokazują, że liczba pasażerów wraca do poziomu sprzed pandemii.
  • Dzięki większej liczbie podróżnych firmy noclegowe mogą cieszyć się sukcesem i wzrostem liczby gości.

7) Southwest Airlines $LUV

Southwest Airlines to jedna z najbardziej znanych linii lotniczych na świecie. Działa na rynku od prawie 50 lat i odegrała kluczową rolę w kształtowaniu branży.

  • W pierwszym kwartale Southwest Airlines odnotowały stratę w wysokości 278 mln USD.
  • Rynki zareagowały jednak pozytywnie na raport o wynikach.
  • W tym roku zatrudnienie w United Airlines znacznie wzrosło.

https://www.youtube.com/watch?v=SjTOVR339Ck

Przewoźnik zgodził się z innymi liniami lotniczymi, które stwierdziły, że sytuacja zmierza w dobrym kierunku. Firma ta rozwinęła się tak bardzo z wielu powodów właśnie dlatego, że obecnie zatrudnia więcej pracowników.

Wraz z nadejściem intensywnego sezonu letniego nadszedł czas na inwestycje.

W przypadku tych spółek koncentrowałem się raczej na analizie otoczenia, w którym działają, niż na sprawozdaniach finansowych i tym podobnych. Uważam, że w dłuższej perspektywie firmy te mają duże szanse na osiągnięcie zysku i rozwój działalności. Dlatego wymieniam je tutaj.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇