@martpoom

Aktsiaturule investeerimiseks on palju võimalusi. Kui aga otsite madala riskiga ja kõrge tootlusega investeeringut, siis võite leida siit selle, mida vajate.

Southwest Airlines

Praegune turu langus pakub meile muu hulgas palju võimalusi osta väga kvaliteetseid ettevõtteid väga mõistliku hinnaga, mis varakult investeerides võivad tulevikus korralikku kasumit tuua.

5. Dick's Sporting Goods $DKS

Dick's Sporting Goods pakub laia valikut tooteid jahipidamiseks, kalapüügiks, golfiks, telkimiseks, vabaõhutegevuseks ja palju muud.

https://www.youtube.com/watch?v=aV1005n5VZU

Kui pandeemia pani võistlusspordimaailma kinni, läks DKS täie hooga tegutsema. Viimase kahe aasta jooksul on äri olnud suurepärane.

  • Finantstulemused näitavad, et asjad liiguvad õiges suunas.
  • Ettevõtte 2021. aasta kasum aktsia kohta oli 13,87 dollarit, mis on 142% rohkem kui 2020. aastal.
  • See näitab, et selle tulemused ületavad kaugeltki ootusi ja konkureerivad teiste suurettevõtetega.

Lisaks sellele tulemusele on Dick's Sporting Goods investoreid kenasti premeerinud. Ettevõte teatas ainuüksi 750 miljoni dollari suurusest aktsiate tagasiostust, lisaks suurendas kvartaalset dividendi 11% võrra.

6. Marriott International $MAR

Marriott International on üks maailma suurimaid hotellikette. Sellel on pikk ajalugu ja see on hotellinduse teerajaja.

https://twitter.com/MarriottIntl/status/1523727486860894208

Marriott International on olnud üks kõige uuenduslikumaid ettevõtteid ka tehnoloogia kasutamisel oma hotellides ja majutusasutustes. Nad parandavad pidevalt oma kliendikogemust, võttes kasutusele uusi tehnoloogiaid ja vahendeid, nagu digitaalne registreerimine, digitaalsed võtmekaardid ja mobiilirakendused.

  • Aktsia tõusis veidi 2,13%.
  • TSA kontrollpunktide andmed näitavad, et reisijate arv on taastunud pandeemia-eelsele tasemele.
  • Rohkemate reisijatega saavad majutusettevõtted nautida edu ja kasvavaid numbreid.

7. Southwest Airlines $LUV

Southwest Airlines on üks tuntumaid lennufirmasid maailmas. See on tegutsenud peaaegu 50 aastat ja on olnud tööstuse kujundamisel väga oluline.

  • Esimeses kvartalis teatas Southwest Airlines 278 miljoni dollari suurusest kahjumist.
  • Siiski reageerisid turud tulude aruandele soodsalt.
  • United Airlinesi töötajate arv on sel aastal märkimisväärselt kasvanud.

https://www.youtube.com/watch?v=SjTOVR339Ck

Lennuettevõtja nõustus teiste lennuettevõtjatega, kes ütlesid, et asjad liiguvad õiges suunas. See ettevõte on mitmel põhjusel nii palju kasvanud just seetõttu, et ta võtab nüüd rohkem töötajaid tööle.

Seoses kiire suvehooaja algusega võiks nüüd olla aeg investeerida.

Nende ettevõtete puhul olen keskendunud pigem nende keskkonna analüüsimisele kui finantsaruannete ja muu taolise analüüsimisele. Ma arvan, et pikas perspektiivis on neil ettevõtetel korralikud võimalused kasumiaruannete koostamiseks ja oma äri kasvatamiseks. Sellepärast ma loetlen neid siin.

Lugege kogu artiklit tasuta? Mine edasi 👇

Kas teil on konto? Seejärel logige sisse . Või luua uus .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇