@nicolaefrancescu

CEO-ul Binance a dat o declarație clară cu privire la planul de salvare a proiectului $LUNAUSD . După ce Do Kwon a anunțat, pe 13 mai, o propunere de trecere a $LUNAUSD la o nouă versiune, pentru a salva acest ecosistem.

Binance are o poziție clară cu privire la bifurcația Terra Luna.

Directorul general al Binance - Changpeng Zhao, a dezvăluit că nu crede că planul lui Do Kwon de a salva LUNA va funcționa. Do Kwon a anunțat pe 13 mai propunerea de a trece LUNA la o nouă versiune pentru a salva ecosistemul.

Am scris și un articol despre acest Do Kwon a propus un plan pentru a reînvia Terra Luna.

"Acest lucru nu va funcționa. bifurcația nu dă nici o valoare noii bifurcații. Este o iluzie - nu se pot anula toate tranzacțiile după un instantaneu vechi, atât pe lanț, cât și în afara lanțului." (Acest lucru nu va funcționa furculița nu adaugă nicio valoare. Asta e doar o iluzie. Nu este posibil să se anuleze toate tranzacțiile on-chain și off-chain).

https://twitter.com/cz_binance/status/1525448766274289664

CZ compară, de asemenea, strategia cu încercarea de a încerca să bifurca Bitcoin pe ATH și să se aștepte să păstreze valoarea.

El a postat chiar și un link către un fir de discuție care explică saltul pisicii moarte de pe Binance Academy în ceea ce privește saltul LUNA după ce Do Kwon și-a postat propunerea.

Sursa: cryptoslate.com

Citiți articolul complet gratuit? Dă-i drumul 👇

Aveți un cont? Apoi conectați-vă . Sau creați unul nou.
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇