S&P 500 ^GSPC 5,065.41 -0.10%
Tesla TSLA $162.76 +12.50%
Amazon AMZN $177.12 -1.35%
Apple AAPL $168.37 +0.88%
Meta META $491.99 -0.83%
Nvidia NVDA $820.13 -0.50%
Microsoft MSFT $408.38 +0.20%
Alphabet GOOG $159.86 -0.03%

1 prosty sposób na zarabianie pieniędzy w krypto nawet podczas rynku BEAR

To jest wskazówka dotycząca inwestowania w kryptowaluty, która pomoże Ci podejmować mądrzejsze decyzje. Rynek nie rośnie każdego dnia. Chcesz zarabiać pieniądze na tym rynku. Taki był Twój cel, prawda? Istnieje sposób, dzięki któremu można zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy rynek spada.

To prosty sposób, aby nie musieć zajmować się wahaniami rynku.

Ale ludzie nie zarabiają pieniędzy z dnia na dzień. Dla wielu osób wymaga to lat inwestowania. Jeżeli nie jesteś analitykiem , który potrafi zarabiać na scalpach lub krótkichtransakcjach z wykorzystaniem dźwigni finansowej, to jest to opcja dla Ciebie.

Kiedy masz dodatkową gotówkę, nie musisz od razu inwestować, możesz przenieść swoje pieniądze do jednego z stablecoinów, na przykład $USDTUSD+0.1% $USDCUSD+0.0% . Może to być dowolny stablecoin. Czy chcesz mieć stablecoin, który przynosi największe zyski, czy taki, w którym możesz wygodnie zostawić swoje pieniądze na krótki okres czasu?

Jeśli znajdziesz stablecoin, który płaci użytkownikom dobry procent zwrotu, nie jest grzechem przeniesienie tam na jakiś czas swoich pieniędzy fiat. Tak, wydaje Ci się, że tracisz część zysków z kryptowalut, ale musisz się cofnąć i zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze. Należy jednak zwracać uwagę także na ceny rynkowe. Gdy rynek nieco się uspokoi, masz szansę kupić kryptowalutę lub kryptowaluty, które miałeś na swojej liście obserwacyjnej.

Może nie uda Ci się złapać dokładnie dna, ale będziesz całkiem blisko. Kupuj te kryptowaluty, które chcesz, ale nie przeznaczaj na nie całej swojej pozycji, ponieważ istnieje szansa, że rynek spadnie jeszcze niżej. Na początku jest to trudne, ponieważ widzisz, że cena jest niska i nie spodziewasz się, że spadnie, ale jest szansa, że tak się stanie.

I nadal zarabiasz na swoich pieniądzach zdeponowanych w stablecoinie. Z pewnością zarabia więcej pieniędzy niż w przypadku wpłacania ich na konto bankowe. Więc co to jest? Nazywa się to po prostu tyczeniem.

Źródło: Crypto.com

Na przykład w moim ulubionym projekcie kryptowalutowym masz nagrody ze stakingu w wysokości 8% rocznie, co stanowi naprawdę niezły procent, który może nawet ochronić Cię przed inflacją. Mam nadzieję, że to pomogło Ci pokazać, jakie są możliwości w świecie kryptowalut i że nie chodzi tu tylko o kupowanie zmiennych aktywów, ale że możesz obrać bardziej pewną drogę. Oczywiście są wyjątki, takie jak UST, który był ewidentnie schematem ponzi, ale nie sądzę, aby crypto.com pozwoliła sobie na taki stan rzeczy. Jeśli spodobał Ci się ten wpis, możesz dać mi lajka.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet