@jaczekvodizcka

Pseudonimowy trader kryptowalutowy i analityk Capo napisał na Twitterze, że ta moneta powinna kontynuować swój silny trend spadkowy. Ten popularny trader kryptowalutowy z ponad 307 500 obserwatorami na Twitterze przewiduje ogromny spadek, zanim moneta zakończy swoją pięciofalową trajektorię spadkową Elliott Wave.

Tego projektu naprawdę najlepiej unikać.

Teoria fal Elliotta odnosi się do analizy technicznej, która umożliwia przewidywanie akcji cenowej na podstawie psychologii umysłu lub zachowania tłumu, które można zaobserwować w postaci fal. Zgodnie z tą teorią, aktywa kryptowalutowe zawsze przechodzą przez predykcyjny cykl pięciofalowy przed wystąpieniem odwrócenia lub odwrócenia trendu. Według Capo, kurs USDADAUSD jest na najlepszej drodze do zakończenia fali czwartej, co oznacza, że jest gotowy na ostatnią falę.

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1523697889054457861

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1525008607292665857

Cardano jest obecnie notowane po 0,55 USD, czyli kategorycznie 45% powyżej ceny docelowej 0,30 USD. Zmienne ruchy na rynku były niepokojące dla wielu inwestorów i traderów kryptowalut. W sytuacji, gdy Rezerwa Federalna utrzymuje ścisłą kontrolę nad polityką pieniężną, nie widać oznak byczego trendu. W obecnej sytuacji wielu traderów szuka bezpieczniejszych kryptowalut zamiast bardziej ryzykownych.

W międzyczasie Capo przygląda się także STEPN, aplikacji do monetyzacji zbudowanej na blockchainie Solana. Capo twierdzi, że jego zdaniem wartość giełdowa jest bardzo niska i wynosi 0,60 USD. Wygląda na to, że GMT schodzi do piwnicy, tak jak opisuje. GMT jest obecnie notowana na poziomie 1,40 USD i dlatego uważa, że czeka ją duży spadek.

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1524816407753547784

Oczywiście jest to tylko jego opinia oparta na analizie technicznej, a nie doradztwo inwestycyjne, więc należy ją traktować z przymrużeniem oka, jednak jeśli chodzi o ADA, to ogólnie nie podoba mi się ten projekt, a już pojawiają się memy, że jest to raczej stablecoin niż jakiś projekt rozwojowy, więc trzeba rozważyć, czy warto.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇