S&P 500 ^GSPC 4,967.23 -0.88%
Nvidia NVDA $762.00 -10.00%
Meta META $481.07 -4.13%
Amazon AMZN $174.63 -2.56%
Tesla TSLA $147.02 -1.94%
Microsoft MSFT $399.12 -1.27%
Apple AAPL $165.00 -1.22%
Alphabet GOOG $155.72 -1.10%

Kryptowaluty, które splajtowały: 7 projektów na sprzedaż, dzięki którym znów można zarobić miliony

Ostatnie załamanie na rynku kryptowalut spowodowało, że kryptowaluty takie jak Bitcoin spadły o ponad 50% od szczytu. Jednocześnie jednak może on zapewnić wiele wyjątkowych okazji do kupna w dzisiejszych czasach. Dlatego wspólnie przyjrzymy się 7 przypadkom, w których kryptowaluty znacznie spadły i zaoferowały inwestorom możliwość osiągnięcia potencjalnie ogromnych wycen.


Biorąc pod uwagę zmienność w sektorze kryptowalut, w najbliższym czasie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest przejście na gotówkę, co osobiście już uczyniłem. Nie oznacza to jednak, że należy na zawsze ignorować kryptowaluty... Wręcz przeciwnie, spekulacja podczas rynków niedźwiedzia może czasem przynosić istotne zyski.

Aby było jasne, nie podaję ostatecznych ram czasowych, kiedy może nastąpić krach całego sektora, ani czy już do niego doszło. Jednak moim zdaniem nadal możemy spodziewać się szerszej wyprzedaży. Moim zdaniem, jedną z największych przyczyn tej negatywnej perspektywy jest sposób, w jaki wielu młodych inwestorów detalicznych dokonuje transakcji.

Według " Guardiana " początkujący inwestorzy stawiają na spekulacyjną taktykę "wszystko albo nic", co oznacza, że obecnie bardzo brakuje im płynności, aby w pełni wykorzystać okazje i dokupić pozycje, gdy ich pozycje są przecenione. Nie chcę być złośliwy, ale mniej więcej dwa lata spekulacji sprawiły, że wiele osób zostało całkowicie spisanych na straty, czy to w przypadku walut wirtualnych, czy akcji.

Oznacza to, że obecny spadek koniunktury jest inny, co oznacza, że trzeba być cierpliwym, aby kupić te okazyjne kryptowaluty. Cierpliwość jednak popłaca, a jeśli odpowiednio zaplanujesz czas zakupu 7 poniższych projektów, myślę, że nie przegapisz przyszłych zysków...

  • Filecoin $FILUSD+1.9%: Filecoin jest doskonałym przykładem praktycznych korzyści płynących z decentralizacji, ponieważ jest to zdecentralizowana sieć przechowywania danych w chmurze.

  • Zcash $ZECUSD+4.7%: Interesujący projekt, który koncentruje się na szybkich, wygodnych i anonimowych transakcjach i który może łatwo awansować w rankingach.

  • Monero $XMRUSD+1.2%: "Zły chłopiec" wśród okazyjnych kryptowalut do kupienia, może wzbudzić zainteresowanie ze względu na trudny sezon podatkowy 2021.

  • Stellar $XLMUSD+1.9%: Jedna z kryptowalut z silnym kultem, która może stać się jedną z najbardziej dochodowych kryptowalut do kupienia po krachu w sektorze.

  • Chainlink $LINKUSD+2.6%: Pionier w integrowaniu danych spoza łańcucha w inteligentnych kontraktach, może być niezwykle kuszący podczas kryptowalutowej zimy.

  • Polkadot $DOTUSD+5.1%: Jako jeden z projektów blockchain nowej generacji, może być świetnym zakupem po obecnej cenie.

  • Decentraland $MANAUSD+4.7%: Biorąc pod uwagę możliwość, że Decentraland może spaść na terytorium "penny stock", MANA może być świetnym zakładem na sentyment inwestorów.

*To nie jest rekomendacja inwestycyjna, dlatego przed dokonaniem inwestycji należy przeprowadzić własne badania.

Čekáte nebo už zase nakupujete?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet