S&P 500 ^GSPC 5,010.6 +0.87%
Nvidia NVDA $795.18 +4.35%
Tesla TSLA $142.05 -3.40%
Amazon AMZN $177.23 +1.49%
Alphabet GOOG $157.95 +1.43%
Apple AAPL $165.84 +0.51%
Microsoft MSFT $400.96 +0.46%
Meta META $481.73 +0.14%

Najlepsze kryptowaluty NFT do rozbudowy portfela - część 2.

Niegrywalne tokeny (NFT) są nadal szeroko rozpowszechnione. Dzięki sprzedaży tokenów w 2021 r. NFT wygenerowały około 5,4 mld USD zysku. Obecnie rynek NFT wart jest ponad 40 mld USD, a wyceny stale rosną, dlatego inwestorzy powinni rozważyć inwestycje również w ten segment kryptowalut.

Te dwie kryptowaluty NFT mogą powiększyć Twój portfel.

Te najlepsze NFT na rok 2022 uzupełnią Twój istniejący portfel kryptowalut lub będą stanowić punkt wyjścia, jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki.

1. Decentraland $MANAUSD+4.4%

Następna na naszej liście najlepszych kryptowalut NFT do kupienia jest token natywny platformy wirtualnej rzeczywistości 3D Decentraland.

Decentraland to oparta na Ethereum platforma wirtualnej rzeczywistości, która pozwala użytkownikom tworzyć, konsumować i zarabiać na treściach i aplikacjach. Jeśli szukasz nowoczesnego NFT do inwestowania w ekosystem metaverse, Decentraland jest doskonałym miejscem, aby zacząć. Użytkownicy mogą kupować wirtualne działki, aby je zagospodarować i sprzedać w tym wirtualnym świecie. Ponadto do platformy mogą zwracać się twórcy treści, osoby prywatne i firmy poszukujące nowego medium artystycznego lub źródła rozrywki. Użytkownicy Decentraland zarabiają pieniądze dzięki wypożyczalniom, promocjom i dzieleniu się doświadczeniami biznesowymi.

MANA, token ERC-20, jest środkiem płatniczym służącym do wymiany walut i platform w Decentraland. Fidelity Investments oficjalnie stworzyła swoje pierwsze wciągające doświadczenie metawersyjne, zapewniając nowe podejście do nauki podstaw inwestowania w Decentraland. Uruchomienie platformy jest najnowszą innowacją Fidelity w zakresie opracowywania unikalnych technik zaspokajania potrzeb konsumentów, zwłaszcza nowej generacji. Fidelity Investments jest pierwszym dużym domem maklerskim, który oferuje szkolenia oparte na metaverse.

2. Piaskownica $SANDUSD+4.0%

Piaskownica to wirtualny świat oparty na blockchainie, który umożliwia użytkownikom tworzenie, rozwijanie, kupowanie i sprzedawanie produktów cyfrowych w środowisku przypominającym grę. Jako pierwsza platforma wykorzystująca technologię blockchain w branży gier, The Sandbox wyróżnia się na tle innych. Branża gier komputerowych pozostaje jednak w dużej mierze niewykorzystana, jeśli chodzi o wykorzystanie blockchain. W związku z tym The Sandbox ma na celu uwolnienie potencjału rynku poprzez stworzenie świata, w którym gracze mogą tworzyć i kolekcjonować przedmioty w oparciu o blockchain.

Piaskownica stworzy metawersum zaangażowanych użytkowników, którzy przyczynią się do jego rozwoju, skupiając się na materiałach generowanych przez użytkowników. Sandbox wspiera również zdecentralizowane zarządzanie, oferując token SAND, który umożliwia użytkownikom przekazywanie swoich przemyśleń i pomysłów na temat postępów projektu.

The Sandbox ogłosił współpracę z Jamiroquai, słynnym zespołem jazzowo-funkowym, w celu przeniesienia swobodnej osobowości zespołu do metaverse. W zawarciu tego strategicznego sojuszu pomogła firma Bravado, główny oddział Universal Music Group zajmujący się zarządzaniem marką. Jamiroquai z Londynu to wybitny zespół grający funk i acid jazz. Zespół jest prowadzony przez głównego wokalistę Jaya Kaya. Jamiroquai twierdzi, że budując wirtualny krajobraz, w którym ludzie mogą się spotkać w The Sandbox z odrobiną funku, mody i wolności, będą mogli wejść w cyfrową interakcję z fanami i innymi miłośnikami muzyki.

Moim zdaniem, jeśli jesteś przyjaźnie nastawiony do tego trendu i uważasz, że będzie on stanowił pewną część naszego świata, nawet jeśli w negatywny sposób, to myślę, że powinieneś mieć jeden z tych projektów w swoim portfelu, ale to nie jest porada inwestycyjna, a jedynie podsumowanie od inwestora indywidualnego.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet