S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Žhavá krypto novinka: Tenhle neznámý coin by mohl každou chvíli EXPLODOVAT!

Už jste slyšeli o LuckyBlocku? Tahle novinka totiž právě včera - 31. května - spustila své první slosování, na které všichni netrpělivě čekali. Lucky Block je totiž nová platforma pro "kryptohry", která si klade za cíl revolučně změnit celosvětový průmysl s hodnotou 330 miliard dolarů kolem losování výher, dárků a her typu play-to-earn tím, že mimo jiné vyřeší nedostatek transparentnosti a důvěry v současné loterijní produkty. To zní jako skvělý fundament!

Žhavá kryptonovinka

Zlomení sevření centralizovaných provozovatelů loterií uplatněním síly decentralizovaných sítí Webu 3.0 je způsob, jakým chce Lucky Block uspět. Věděli jste, že Lucky Block byl označen za jednu z nejlepších nových kryptoměn, které v roce 2022 potencionálně vyletí to the moon? 

Díky Lucky Block se výherci nejen náhodně generují ověřeným způsobem, ale hráči budou moci hlasovat o tom, kam půjdou charitativní dary - přičemž všechny transakce budou viditelné ve veřejném blockchainu.

https://www.youtube.com/watch?v=kXuu7nq9ORc

Úspory nákladů, které vznikají díky provozování losování na blockchainu, jsou navíc základem lepších šancí pro kupce losů. Tím však výhody nekončí. Lucky Block, který byl spuštěn v polovině května, kdy bylo plánováno zpřístupnění desktopové aplikace, také vyplácí každému držiteli tokenu odměnu. Deset procent z každého jackpotu připadne držitelům tokenů.

Pak je tu ještě další lákadlo v podobě 12procentního transakčního poplatku z prodeje nativního tokenu platformy, LBLOCK, který působí jako motivace k dlouhodobým investicím na rozdíl od čistě spekulativního obchodování, které bylo v kryptobloku dosud tak běžné.

Posláním Lucky Block není nic menšího než nahradit - nebo doplnit - nabídky současných etablovaných subjektů v odvětví skutečně globálním systémem otevřeným všem. Je tu takříkajíc o co hrát.

Disclaimer: V žádném případě se nejedná o investiční doporučení. Jde čistě o můj souhrn novinek ohledně LuckyBlocku na základě dat a dostupných zdrojů na internetu. Každá investice musí projít řádnou analýzou s ohledem na vaši osobní situaci a vaše osobní rozhodnutí.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @investorskey má karmu 72 a je členem této komunity od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Jakože - hazard a loterie nemám už z principu rád. Pokud ale odhlédnu od mého morálního bloku, tak technologicky to vypadá dost slušně. Pokud v tom není nějaký háček, který jako laik přehlížím. Třeba bude víc vědět někdo z uživatelů? @sooskristian @joemaymay?

Yes, loterie taky moc nemusím. Potenciál tu ale teoreticky je. Navíc by to mohlo sebrat monopol těm společnostem, které tenhle byznys světově drží

tiež sa k tomuto projektu moc neviem vyjadriť...

Ufff, o tomhle jsem ještě neslyšel. Mrknu na to blíž

Zajímavý, což? 😁

Jak nemám spekulativní altcoiny rád, tak tohle se mi docela líbí. Vypadá to dost jednoduše a efektivně. Pokud by to opravdu zaplnilo tu mezeru, tak by to mohlo mít budoucnost.

Že?!