NASDAQ
-134.52 (-0.87%)
S&P 500
-4.79 (-0.11%)
DOW
75.15 (0.21%)
FTSE
26.97 (0.38%)
DAX
78.54 (0.51%)
HANG SENG
73.75 (0.28%)
NIKKEI
44.50 (0.15%)
MSFT Microsoft Corp
309.16 -1.59 (-0.51%)
TSLA Tesla Inc
909.68 16.08 (1.80%)
PYPL PayPal Holdings Inc
240.40 -2.60 (-1.07%)
AAPL Apple Inc
148.69 -0.77 (-0.52%)
Posted by

Kde si dnes můžete koupit kryptoměnu Floki Inu? Tady jsou hned 2 způsoby

Co je Floki Inu (FLOKI) a proč o ní najednou všude slyšíte? Pojďme se do tohoto tématu ponořit a promluvit si o kryptoměně FLOKI, která se najednou objevuje v řadě online krypto diskuzích, promluvit blíže.

 


Otázka "co je to ten FLOKI" v poslední době vrtá hlavou mnoha investorům a kryptoměnovým nadšencům, zejména od chvíle, kdy tento nový coin začal vyvolávat spekulace, že by mohl být dalším Shiba Inu $SHIB/USD.

 

Její předchůdce se usilovně snaží dokázat, že má sílu zůstat, a v poslední době vykazuje působivé zisky, přičemž cenové předpovědi zůstávají příznivé. Nové trendující psí jméno mezi altcoiny však ukázalo, že může být pro Shiba inu i $DOGE/USD potenciální hrozbou.

 

FLOKI má za sebou v posledních zhruba 10 dnech solidní růst a třeba včera svým růstem překonal nejen ostatní psí coiny, ale i řadu dalších kryptoměn. S takovouto tržní dynamikou by si měl každý položit otázku: "Kde si mohu Floki koupit?" Pojďme se podívat na možnosti nákupu, o kterých chcete vědět pro případ, že si FLOKI budete chtít přidat do portfolia.

 

Nákup kryptoměny FLOKI: Jména, která je třeba znát


Webové stránky Floki příhodně směřují návštěvníky přímo k informacím o vstupu do armády investorů Floki, známé jako Vikings (Vikingové). Jak se dalo očekávat, token lze zakoupit na populárních decentralizovaných burzách Uniswap $UNIs/USD a PancakeSwap $CAKE/USD.

 

Důležité je, že investoři nyní mohou s kryptoměnou FLOKI obchodovat také na Gate.io. Společnost Benzinga uvedla, že Gate.io je nejjednodušší a nejrychlejší platformou.

 

Stojí však také za zmínku, že Gate.io neumožňuje uživatelům posílat na účet americké dolary ani jiné fiat měny, takže kupující si sem budou muset převést prostředky z dříve založeného účtu na jiné kryptoměnové burze. Nabízí se Coinbase $COIN, Binance $BNB/USD, Kraken nebo Gemini.

 

Většina spekulantu kupujících Floki si také pravděpodobně bude muset pořídit kryptopeněženku, pokud ji ještě nemají.

 

Zatímco Gate.io může být pro nákup (údajně) nejjednodušší, údaje z CoinMarketCap naznačují, že téměř identický objem obchodů s kryptoměnou FLOKI aktuálně probíhá přes Uniswap $UNIs/USD.

 

Více informací najdete na...


Zdá se, že tým stojící za Floki ví, že s nákupem jejich tokenů jsou spojeny určité složitosti. V reakci na to zveřejnili na YouTube dvě videa o tom, jak nakupovat Floki v sítích Ethereum $ETH/USD...

 

https://www.youtube.com/watch?v=5CiHs20mwcg

 

 a Binance Smart Chain. Obě videa jsou krátká a poutavá, poskytují grafiku a srozumitelné pokyny.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pIcNBNTl9_0

 

Jak ukázaly jiné populární kryptoměny, rostoucí dynamika může být spojena s větší dostupností. Mnoho držitelů $SHIB/USD proto například touží po tom, aby společnost Robinhood $HOOD začala kótovat jejich oblíbený token, jak ukázala nedávná online petice. O Floki se teprve dozvídáme, ale všichni by měli sledovat, jak se rozjíždí říjnová marketingová kampaň společnosti.

 

 

*Toto není investiční doporučení, veškeré kryptoměny nakupujete na vlastní riziko a měli byste tak činit po vlastní důkladné analýze

Next post
Shiba Inu letí na měsíc, může za to kdo jiný než Elon Musk
Autoload is on
Discussion
Posted by 8 days ago

Autor @btcmilionar má karmu 952 a je členem této skupiny od 23/05/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Posted by 7 days ago

FLOKI To The Moon! 🚀🚀🚀 Po DOGE a SHIB větřím další vývar! 🤑

Posted by 8 days ago

Jako vždy podnětné čtení 🔝