S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Gorące wiadomości kryptowalutowe: Ta moneta może eksplodować w każdej chwili!

Czy słyszałeś o LuckyBlock? Ponieważ ta nowa funkcja rozpoczęła swoje pierwsze losowanie właśnie wczoraj - 31 maja - i wszyscy z niecierpliwością na nią czekali. Lucky Block jest w rzeczywistości nową platformą "kryptogamingową", która ma na celu zrewolucjonizowanie wartego 330 miliardów dolarów globalnego przemysłu związanego z losowaniami nagród, nagrodami i grami typu "play-to-earn" poprzez, między innymi, rozwiązanie problemu braku przejrzystości i zaufania do obecnych produktów loteryjnych. Brzmi jak świetny podkład!

Kryptowalutowy punkt zapalny

Lucky Block chce odnieść sukces, przełamując kontrolę scentralizowanych operatorów loterii poprzez wykorzystanie mocy zdecentralizowanych sieci Web 3.0. Czy wiesz, że Lucky Block został uznany za jedną z najlepszych nowych kryptowalut, które potencjalnie mogą wystrzelić na księżyc w 2022 roku?

Dzięki Lucky Block zwycięzcy będą nie tylko losowo generowani w sprawdzony sposób, ale gracze będą mogli głosować nad tym, na co przeznaczyć datki na cele charytatywne - a wszystkie transakcje będą widoczne na publicznym blockchainie.

https://www.youtube.com/watch?v=kXuu7nq9ORc

Ponadto, oszczędności kosztów wynikające z przeprowadzania losowań w systemie blockchain stanowią podstawę do zwiększenia szans nabywców losów. Ale na tym korzyści się nie kończą. Lucky Block, który zostanie uruchomiony w połowie maja, kiedy ma być dostępna aplikacja desktopowa, również wypłaca nagrodę każdemu posiadaczowi tokena. Dziesięć procent z każdej wygranej trafi do posiadaczy tokenów.

Dodatkową zachętą jest 12-procentowa opłata transakcyjna od sprzedaży tokenu natywnego platformy, LBLOCK, która stanowi zachętę do inwestowania długoterminowego, w przeciwieństwie do czysto spekulacyjnego handlu, który do tej pory był tak powszechny w blokach kryptowalutowych.

Misją Lucky Block jest zastąpienie - lub uzupełnienie - oferty obecnych liderów branży prawdziwie globalnym systemem otwartym dla wszystkich. Jest o co grać, że tak powiem.

Zastrzeżenie:Niniejsze opracowanie nie jest w żadnym wypadku rekomendacją inwestycyjną. Jest to wyłącznie moje podsumowanie wiadomości dotyczących LuckyBlock na podstawie danych i źródeł dostępnych w Internecie. Każda inwestycja musi zostać poddana odpowiedniej analizie w odniesieniu do osobistej sytuacji i decyzji inwestora.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet