Kam-Investovat.cz

 

Investiční tenisky, aneb jak se stát resellerem. Co je to resell a jak to funguje ? Resell neboli přeprodej je možnost, jak si přivydělat přeprodejem určitých druhů a značek tenisek (např: Nike nebo Adidas). Jednoduše se snažíte nakoupit konkrétní tenisku co nejlevněji a s určitým ziskem ji poté prodat. Může to být zajímavá alternativní investice než pouze investovat do kryptoměn či akcií. Tenisková mánie je populární především u mladých lidí, nicméně zájem o tenisky se rychle šíří bez ohledu na věk. Tenisky jsou prostě IN pro každou věkovou kategorii  Více o investičních teniskách a reselleru obecně si můžete poslechnout na odkazu níže.

Investiční tenisky, aneb jak se stát resellerem | (kam-investovat.cz)

 

>>  www.kam-investovat.cz

>> Investiční rozcestí pro začínající investory - prohledáváme internet za Vás a  shromažďujeme zajímavé články a podcasty na různá tradiční, ale i alternativní investiční témata, to vše na jednom místě.

Sponsored by @etoro Advertisement
Discussion
@czechinvestingbot 7M

Autor @kaminvestovatcz má karmu 1 a je členem této komunity od 23/05/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

@patrikdrozen 7M

O tomhle zajímvým způsobu investování jsem už dřív něco málo zaslechl, jako proč ne 👍vidím v tom smysl