@trader20

✅  Zaujímavé vyhlásenie čínskeho prezidenta, očakávanie dát z Európy, výzva Bidena Kongresu a prejav Powella pred bankovým výborom Senátu USA. Aj dnes je tu tradičný súhrn TOP správ z finančných trhov.

https://www.ftnews.sk/powell-trhy-nepresvedcil-obavy-z-recesie-v-eu-a-usa-rastu-doobednajsi-prehlad/

Bulios doporučuje
Sponsored by @etoro Advertisement
Discussion
@czechinvestingbot 1M

Autor @trader20 má karmu 71 a je členem této komunity od 22/04/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇