@martpoom

Bitcoin $BTCUSD on konsolideerunud $20,000 taseme ümber ja sellega on seotud ka BTC inverse ETF - BITI hiljutine käivitamine ProShares'i poolt. See koos karuteemaliste turusentimentidega sunnib investoreid bitcoini hinnaprognoosidel silma peal hoidma.

3 bitcoini hinnaprognoosi.

Bitcoin on alati olnud üks enim järgitud krüptovaluutasid turul. Lõppude lõpuks on see vanim ja suurim sümboolne märk. Seetõttu on bitcoini hinna ennustused alati huvitavad igal turul.

Kuid kuna krüptovaluutaturul valitseb uskumatult karge meeleolu, on neid hinnaprognoose vähendatud. Kogu tee alla. Ja kuigi paljud eksperdid nõuavad endiselt kuuekohalist bitcoini väärtust (jõuame kohe prognooside juurde), on palju investoreid, kes mõistlikult ei näe märkimisväärset rallit niipea.

Föderaalreserv näib kavatsevat jätkata agressiivset intressimäärade tõstmist. See uus makrokeskkond tähendab, et süsteemi ei ole nii lihtne likviidsusega üle ujutada. On lihtne mõista, kuidas kerge rahapoliitika võis viia varahindade kiirele tõusule viimastel aastatel.

Ometi on veel üks karuteene, mis toidab paljusid investorite lühiajalisi hinnasihtmärke bitcoini jaoks. Hiljuti väljakuulutatud börsil kaubeldav fond (ETF), mis jälgib bitcoini inversiivset hinda.

ProShares Short Bitcoin Strategy ETF on hüppeliselt tõusnud, sest Bitcoin on hädas. Paljud usuvad, et investorite suuremad võimalused krüptovaluutade, nagu bitcoin, languse ärakasutamiseks võivad seda langust kiirendada.

Bitcoini hinna ennustused

Et anda teile aimu, kaupleb bitcoin selle artikli kirjutamise ajal 20 500 dollariga ühe tokeni kohta.

  • Walletinvestor loetleb bitcoini ühe- ja viieaastaseks sihttasemeks vastavalt 37 331 ja 105 057 dollarit.
  • Gov.capital BTC võib olla väärt 49 910 dollarit ühe aasta jooksul ja 234 245 dollarit viie aasta jooksul.
  • Crytponewz arvab, et bitcoin võib tänavu olla väärt umbes 25 000 USA dollarit ja 2026. aastal 42 000-55 000 USA dollarit.

Loomulikult on need vaid erinevate analüütikute prognoosid ja arvamused, nii et ärge võtke seda investeerimisnõustamisena, vaid lihtsalt vihjena.

Lugege kogu artiklit tasuta? Mine edasi 👇

Kas teil on konto? Seejärel logige sisse . Või luua uus .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇