@justaslasickas

Bitcoin $BTCUSD konsoliduojasi ties 20 000 JAV dolerių riba, su kuo susijęs ir neseniai "ProShares" pradėtas platinti atvirkštinis BTC ETF - BITI. Tai, kartu su meškų nuotaikomis rinkoje, verčia investuotojus atidžiai stebėti bitkoinų kainų prognozes.

3 Bitcoin kainų prognozės.

Bitkoinas visada buvo viena iš labiausiai sekamų kriptovaliutų rinkoje. Juk tai seniausias ir didžiausias žetonas. Štai kodėl bitkoinų kainų prognozės visada įdomios bet kurioje rinkoje.

Tačiau dėl neįtikėtinai meškų nuotaikų kriptovaliutų rinkoje šios kainų prognozės buvo sumažintos. Visą kelią žemyn. Ir nors daugelis ekspertų vis dar tikisi šešiaženklės bitkoino vertės (prie prognozių pereisime po akimirkos), yra daug investuotojų, kurie protingai nemano, kad artimiausiu metu įvyks reikšmingas ralis.

Atrodo, kad Federalinė rezervų sistema ketina ir toliau agresyviai didinti palūkanų normas. Tokia nauja makroaplinka reiškia, kad mažiau lengva užtvindyti sistemą likvidumu. Nesunku suprasti, kaip lengvų pinigų politika galėjo lemti spartų turto kainų kilimą pastaraisiais metais.

Tačiau yra dar vienas neigiamas veiksnys, kuris lemia daugelio investuotojų trumpalaikius bitkoino kainos tikslus. Neseniai paskelbtas biržoje prekiaujamas fondas (ETF), kuris seka atvirkštinę bitkoino kainą.

"ProShares Short Bitcoin Strategy ETF " smarkiai išaugo, nes bitkoinas patiria problemų. Daugelis mano, kad daugiau galimybių investuotojams pasinaudoti kriptovaliutų, tokių kaip bitkoinas, kritimu gali šį kritimą paspartinti.

Bitcoin kainos prognozės

Kad turėtumėte idėją, rašymo metu bitkoinais prekiaujama po 20 500 JAV dolerių už žetoną.

  • "Walletinvestor" nurodo, kad vienerių ir penkerių metų tikslinė bitkoino kaina yra atitinkamai 37 331 USD ir 105 057 USD.
  • Gov.capital BTC gali būti verti 49 910 dolerių per vienerius metus ir 234 245 dolerių per penkerius metus.
  • Crytponewz mano, kad šiais metais bitkoinas gali būti vertas apie 25 000 JAV dolerių, o 2026 m. - nuo 42 000 iki 55 000 JAV dolerių.

Žinoma, tai tik įvairių analitikų prognozės ir jų nuomonės, todėl nepriimkite to kaip investavimo patarimo, tik kaip užuominą.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇