@justaslasickas

Šiuo metu milžiniški pardavimai dar nevyksta. Vis dėlto bankai ir jų analitikai skelbia įvairių rūšių akcijų prognozes ir analizes. Ne išimtis ir vienas didžiausių pasaulyje investicinių bankų "Goldman Sachs". Jame prognozuojama, kad 3 šiame pranešime pateiktos akcijos per vienerius metus pabrangs daugiau nei 40 %.

Bankas pasirinko 3 akcijas, kurias galima priskirti technologijų sektoriui.

1. Global-e Online $GLBE

Pirmasis "Goldman" pasirinkimas, kurį apžvelgsime, yra " Global-e Online", tarptautinė e. prekybos technologijų įmonė. "Global-e" valdo interneto platformą, kuri palengvina internetinę prekybą tiesiogiai su vartotojais viso pasaulio rinkose. Platforma leidžia prekybininkams suderinti pardavėjų ir pirkėjų mokesčių ir muitų skirtumus, o mažmenininkams - supaprastinti tarptautinių klientų apsipirkimo internetu patirtį daugiau nei 200 rinkų, atsižvelgiant į kalbų, valiutų, pristatymo ir reguliavimo institucijų skirtumus. Bendrovė dirba su verslo klientais JAV, Europos ir Azijos rinkose.

Šaltinis.

"Global-e" puikiai pasinaudojo praėjusių metų bulių rinka. 2021 m. gegužę bendrovė per pirminį viešąjį akcijų siūlymą pritraukė 431 mln. Pirmąją prekybos dieną akcijos kainavo 25,5 JAV dolerio ir nuo to laiko prekyba jomis buvo nepastovi: rugsėjį jos kaina pasiekė 81 JAV dolerį, o šiemet nukrito 68 %.

Kalbant apie finansinius rezultatus, "Global-e" pirmasis 22 finansinių metų ketvirtis buvo sunkus. 35 centų pelnas, tenkantis vienai praskiestai akcijai, buvo daugiau nei 4 kartus didesnis nei ankstesnių metų 8 centų nuostolis. Pagrindinės eilutės pajamos buvo didesnės - 76,3 mln. dolerių, t. y. 65 proc. daugiau nei per metus. Bendrovės bendroji prekių vertė (GMV), kuri rodo, kiek "Global-e" surenka iš prekybininkų ir pirkėjų už kiekvieną sandorį, pirmąjį ketvirtį, palyginti su ankstesniais metais, išaugo įspūdingai - 71 proc. iki 455 mln. dolerių.

Taigi, nors pelnas mažėja, sandorių daugėja. "Goldman" analitikas Willas Nance'as, vertindamas akcijas, tai pažymi: "Bendrovė mano, kad maža dviženklė EBITDA marža, teigiamas laisvųjų pinigų srautas ir efektyvus klientų įsigijimo modelis padės toliau augti ir investuoti į verslą, net jei 2022 m. pastebėsime platesnių išlaidų tendencijų sulėtėjimą."

"Be to, bendrovė pažymėjo, kad nuolatinė geografinė plėtra ir diversifikacija, išskirtinė strateginė partnerystė su "Shopify" ir nuolatinė prekybininkų paklausa, kurią bendrovė pastebi, turėtų ir toliau skatinti spartų augimą ateinančiais metais", - pridūrė M. Nance'as.

Todėl "Nance" mano, kad "Global-e" potencialas pateisina "Buy" reitingą, o jos 28 USD tikslinė kaina rodo 43 % vienerių metų augimą.

2. Innoviz Technologies $INVZ

"Innoviz" gamina LiDAR sistemas - pažangias jutiklių sistemas, naudojamas GPS, aero kartografijoje, topografijoje ir geodezijoje, tačiau taip pat naudojamas autonominėse transporto priemonėse. LiDAR sistemose naudojama pažangi lazerinė technologija (akronimas reiškia "šviesos aptikimas ir matavimas"), kuri veikia kaip savaeigių transporto priemonių akys ir kartu su pažangiausiomis dirbtinio intelekto skaičiavimo sistemomis yra viena iš pagrindinių technologijų, kurios dėka autonominės transporto priemonės taps realybe.

Šaltinis.

Šių metų gegužę "Innoviz" paskelbė svarbų pranešimą - ji sudarė sutartį su viena didžiausių pasaulyje automobilių pramonės grupių dėl LiDAR sistemų gamybos. Šis sandoris padidino "Innoviz" užsakymų portfelį maždaug 4 mlrd. dolerių ir iš viso sudarė daugiau nei 6,5 mlrd. dolerių. Automobilio partnerio pavadinimas neatskleidžiamas, tačiau "Innoviz" šiuo metu bendradarbiauja su BMW, kad masiškai gamintų LiDAR, skirtą 3-5 lygio autonominėms transporto priemonėms, ir yra pirmoji LiDAR bendrovė, bendradarbiaujanti su dideliu automobilių gamintoju šioje srityje.

"Innoviz" dar tik pradeda komercializuoti savo gaminius. Sistemos "InnovizOne" pardavimai auga, o bendrovė tikisi, kad dar šiais metais bus pradėta prekiauti sistema "InnovizTwo". Nors pajamos nedidelės, jos auga; pirmąjį šių metų ketvirtį gautas 1,8 milijono JAV dolerių pelnas buvo daugiau nei dvigubai didesnis nei praėjusiais metais, kai jis siekė 0,7 milijono JAV dolerių.

"Goldman" analitikas Markas Delaney, dirbantis su šiomis akcijomis, įžvelgia didelį šios bendrovės augimo potencialą:

"Nuo tada, kai "Innoviz" laimėjo serijinės gamybos programą pirmaujančioje pasaulinėje OĮG įmonėje kaip tiekėjas Nr. 1, bendrovė pastebėjo didelį užsakymų pagreitį... Mes ir toliau manome, kad naujausias laimėjimas patvirtina jos tvirtą padėtį rinkoje, nes dabar ji yra laimėjusi tris serijinės gamybos konkursus, o jos būsimas užsakymų portfelis siekia 6,6 mlrd. dolerių (gerokai daugiau nei kitų lidarų tiekėjų šioje srityje, nors pažymime, kad skaičiuojant užsakymų portfelį reikia atsižvelgti į tam tikrą įvertinimą)", - rašė Delaney.

Atsižvelgdama į šią perspektyvą, "Delaney" vertina "Innoviz" akcijas kaip perkamas, o jos 7 USD tikslinė kaina reiškia, kad per vienerius metus jos gali padidėti apie 69 %.

3. Adobe, Inc. $ADBE

Galiausiai pažvelkime į vieną žinomiausių programinės įrangos bendrovių "Adobe". Šiai įmonei pavyko pasiekti du pagrindinius bet kurios įmonės tikslus: turėti tvirtą produktų liniją ir gerą prekės ženklą. "Adobe" žinoma kaip PDF ir tokių produktų kaip "Photoshop", "Illustrator" ir "InDesign" kūrėja, kuriuos dabar galima įsigyti kaip SaaS pasiūlymus per "Creative Cloud".

Šaltinis.

Be to, "Adobe" gauna dideles pajamas ir pelną. Antrąjį 2022 finansinių metų ketvirtį, kuris baigėsi birželio 3 d., bendrovė pranešė apie rekordines 4,39 mlrd. dolerių pajamas, t. y. 14 % daugiau nei pernai. Ne pagal BAP apskaičiuotas 3,35 JAV dolerio pelnas prieš akciją buvo šiek tiek didesnis už prognozuotą 3,31 JAV dolerio, o bendrovės pinigų srautas iš veiklos sudarė 2,04 mlrd. dolerių. Tai buvo geri rezultatai įmonei, kurios ketvirčio ataskaitos buvo geros.

Tačiau atnaujintoje prognozėje vadovybė sumažino 2022 m. pajamų ir pelno, tenkančio vienai akcijai, įverčius. Anksčiau "Adobe" buvo paskelbusi visų metų 13,7 pelno, tenkančio vienai akcijai, ir 17,9 mlrd. Šis sumažinimas bent jau laikinai išgąsdino investuotojus.

"Goldman Sachs" analitikas Kashas Ranganas ne tik parašė optimistinę prognozę, bet ir patvirtino ją reitingu "Pirkti" ir 540 USD tiksline kaina, taip parodydamas, kad tiki 48 % augimu kitais metais.

Atsakomybės apribojimas: tai nėra investavimo rekomendacija, įkvėpta "Yahoo Finance". Nesu profesionalus investuotojas.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇