S&P 500 ^GSPC
4,967.23
-0.88%
Nvidia NVDA
$762.00
-10.00%
Meta META
$481.07
-4.13%
Amazon AMZN
$174.63
-2.56%
Tesla TSLA
$147.02
-1.94%
Microsoft MSFT
$399.12
-1.27%
Apple AAPL
$165.00
-1.22%
Alphabet GOOG
$155.72
-1.10%

Eksperci o Cramerze: "Ten człowiek to totalny kretyn, nikt go nie słucha"

Jim Cramer. Kto z inwestorów nie zna tej ikony telewizji. Dla jednych idol, dla innych po prostu gospodarz, który z inwestowania robi show. A dla niektórych kompletny wariat i psychopata, który zupełnie nie pamięta o konsekwencjach swoich działań. Niezależnie od tego, po której stronie jesteś, przeczytaj tę opinię George'a Noble'a, który zalicza się do krytyków Cramera. I nie bez powodu.

Jim Cramer po raz kolejny stał się celem ostrzału ekspertów

George Noble, partner zarządzający i główny oficer inwestycyjny Noble Capital Advisors, jest nie do przeoczenia na Twitterze. Oprócz dzielenia się swoimi poglądami i opiniami, inwestor ten nie boi się kontrowersji i konfrontacji.

Ostatnim przykładem jest tweet, którym podzielił się 21 czerwca 2022 roku, gdzie wziął na celownik inwestycyjnego celebrytę Jima Cramera. W swoim tweecie Noble cytuje raport Belkina i dzieli się fragmentem odnoszącym się do byczego konsensusu na temat akcji energetycznych, stwierdzając "Naszym skromnym zdaniem, to wszystko bzdura". Raport wymienia kilka osób z imienia i nazwiska, w tym przewodniczącego FedJerome Powella, prezydenta Joe Bidena i całą prasę finansową. Jego model obejmuje głównie krótkie pozycje na ropie, oraz produktach energetycznych.

https://twitter.com/gnoble79/status/1539356621486309378?s=20&t=MpQSNqpk2k3IJGQH_jvb4g

Noble popiera swoje twierdzenia i dodaje otuchy, przedstawiając dowody, że Cramer twierdzi inaczej. Typowe dla Noble'a podejście, że należy kierować się przeciwieństwem wszystkiego, co mówi Cramer. Jego przeciwny pogląd nie jest jednak skierowany wyłącznie do gwiazdy CNBC. Jest skierowana przeciwko wszystkiemu i wszystkim.

Nie wiem jak Ty, ale ja znam wiele osób, które też tak mają 😂

Udzielił też wywiadu dla "Forbesa". W tytule artykułu jest zdanie, które nazywa nasz obecny stan "bańką wszystkiego". W ramach dokumentu dzieli się swoimi radami, co warto kupić. Jego odpowiedź? Trzymaj się swojej gotówki. Jego ogólna perspektywa maluje mroczny obraz... aczkolwiek obraz z fascynującymi szczegółami

Analitycy mają kilka rad dla osób podobnie sceptycznie nastawionych. Jeśli uważasz, że naprawdę jesteśmy w środku "bańki wszystkiego", to może być mądre, aby inwestować w zasoby, które wytrzymały poprzednie rynki niedźwiedzi i nadal mają wartość dzisiaj. Zastanów się nad inwestowaniem w aktywa, które od czasu, gdy człowiek jest w stanie to zrobić, ulegają aprecjacji i dzielą się. Nieruchomości, kolekcje, sztuka, wino itp.

Disclaimer: To nie jest w żaden sposób rekomendacja inwestycyjna. To jest wyłącznie moje podsumowanie i analiza oparta na danych z internetu i kilku innych analiz. Inwestowanie na rynkach finansowych jest ryzykowne i każdy powinien inwestować w oparciu o własne decyzje. Jestem tylko amatorem dzielącym się swoimi opiniami.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet